Як замовити меблі.

кого не вганяли в зневіру однакові югославські поліровані стінки в кожній другій квартирі в 80-х роках? Зараз, при величезному розмаїтті студій меблів, проблеми "повторюваності" немає зовсім. Обмежуватися можна тільки вмістом свого гаманця. В іншому ж кордонів немає - ви можете замовити в свій будинок таку меблі , яку тільки захочете.
Вам знадобиться
  • фантазія
Інструкція
1
Ремонт - це, безсумнівно, випробування для господарів. Пил, бруд, крейда, розкладені по кутах речі кого завгодно введуть в депресію. Але є й приємні моменти, наприклад, замовлення нових меблів. І коли ремонт закінчений, ви милуєтеся на нові шпалери, штори, меблі і розумієте, що все було не дарма, і навіть крейдяні розводи на підлозі відтирати не так вже й складно. Але щоб нова меблі дійсно радувала вас своїм виглядом, її треба грамотно замовити. Тоді вона прослужить вам довго і буде гармонійно виглядати у вашому будинку.
2
Почати слід ще ДО ремонту. Огляньте ту меблі , яка мається на ремонтованої кімнаті на даний момент. Чи правильно вона коштує? Може, її слід розташувати по іншій стіні? Поміняти модулі місцями? Після цього подумайте, що б ви хотіли додати до даної меблів. На листку в масштабі зобразите свою кімнату і накидайте кілька варіантів її меблювання. Подумайте, що вам насамперед потрібно від меблів: функціональність, місткість, прикраса кімнати, поділ її на зони. Залежно від цього і розраховуйте склад модулів. Скажімо, для функціонального шафи-купе актуальною буде висота під стелю і широкі двері, а для стелажа, покликаного розділити вітальню на зону відпочинку і кабінет, підійде велика кількість поличок, легкі матеріали, що не утяжеляющие простір.
3
Коли ваше власне уявлення про те, якою має бути меблі , склалося, запросіть додому дизайнера. Він професійно зробить виміри, врахувавши кути, виступи, плінтуси та інші нюанси, про які господарі часто забувають, а потім виявляється, що новий шафа не вписується у відведений йому простір. Покажіть свої начерки дизайнеру, поясніть задумку. Якщо буде потрібно, він скоректує ваш креслення, порадить, як краще в даному випадку зробити. Обговоріть матеріали, фактури і колір. Як правило, у дизайнера є з собою розкладка по квітам. З її допомогою легко уявити поєднання кольорів майбутньої меблів з вашими шторами, шпалерами, підлогою. Прислухайтеся до порад професіонала.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l3Yk9z24-dE
Корисна порада
Обов'язково підпишіть з дизайнером договір, в якому будуть обумовлені терміни виконання роботи. Це дозволить вам планувати свій час.