Як можна назвати рибу. Яка ти рибка імені.

В даний час стало популярним оформлення квартир і офісів акваріумами, оскільки вважається, що споглядання рибок заспокоює нервову систему людини. Ви купили акваріумну рибку і хочете дати ім'я своєму вихованцеві. При виборі імені керуйтеся наступним.
Інструкція
1
Розгляньте уважно вашу акваріумну рибку. Можливо, ви помітите які-небудь відмітні особливості. Наприклад, якщо ваша риба оранжевого кольору, то їй підійдуть клички: Рижик, Апельсин, Сонях.
2
Зайдіть в інтернет на спеціальні сайти і форуми, присвячені рибам. Там ви можете задати питання про те, як назвати рибу , і хто-небудь з відвідувачів форуму порекомендує вам кілька імен. Також в інтернеті ви можете знайти список з уже готовими кличками риб і вибрати будь-яку з вподобаних.
3
Назвіть свою рибку в честь улюбленого актора, співака, спортсмена, політичного діяча, ведучого телепрограми, мультиплікаційного персонажа. Наприклад: Леонардо Ді Капріо, Чиполліно, Майк Тайсон, Шумахер.
4
Придумайте яке-небудь смішне ім'я для акваріумної рибки. Наприклад: Піранья, Поплавок, Оселедець під шубою, Мрія рибалки.
5
Поспостерігайте за поведінкою рибки. Можливо, вона рухлива або повільна, ненажерлива або навпаки, мало їсть. З урахуванням зазначених особливостей можна дати їй ім'я: Шустрик, Копуха, Обжора, Худишка.
6
Придумав ім'я акваріумний рибку російською мовою, можна спробувати перевести це слово на англійську мову. Наприклад, Морський ангел - Monkfish, Красуня - Beauty.
7
Якщо серед ваших друзів чи знайомих є любителі акваріумних риб, то порадьтеся з ними. Вони обов'язково підкажуть вам парочку варіантів.
Зверніть увагу
В інтернеті крім інформації, присвяченій змісту риб, існує велика кількість сайтів для любителів кішок, собак, ящірок, хом'яків, черепах, жаб. На них зазвичай викладено величезну кількість цікавих імен, які можуть підійти і для вашої акваріумний рибки.
Корисна порада
Як би ви ім'я не вибрали, пам'ятайте, що в акваріумі час від часу необхідно міняти воду і годувати рибу двічі на день.