Як намалювати примарного гонщика. Як намалювати мотоцикал поетапно олівцем.

Примарний гонщик - відомий персонаж коміксів і популярного художнього фільму. Фігура палаючого месника, що сидить на мотоциклі-монстрові, ефектно з'являється в ночі. Спробуйте самі зобразити гонщика-примари .
Вам знадобиться
  • - лист чорного паперу;
  • - набір пастельних крейди.
Інструкція
1
Щоб зробити малюнок ефектним і незабутнім, візьміть аркуш чорного паперу і пастельні крейди. Так як ця фігура з'являлася в основному вночі, язики полум'я і відблиски примарного світла були особливо виразними на тлі мороку.
2
Виберіть найтемніший мілкий, щоб зробити ескіз, акценти і найяскравіші деталі будете виділяти потім. Подумайте, яке положення займають фігура гонщика на малюнку. Можна зобразити його несущимся прямо на вас або намалювати вид мотоцикліста збоку. Вид впівоберта теж досить мальовничий.
3
Такий малюнок дуже складно зробити по пам'яті, якщо не знаєш пристрій і параметри мотоцикла досить точно. Підберіть відповідний кадр з фільму чи відкрийте фотографії, які удосталь є в інтернеті.
4
Малювати починайте з коліс. Якщо ви зображує гонщика збоку, схематично креслите два кола. Відстань між ними уточніть на моделі, але як мінімум має поміститися ще одне колесо. Намітьте кількома штрихами деталі - шини, обода.
5
Накидайте вилку, руль, бак, сидіння, двигун, задню частину мотоцикла і вихлопну трубу. Поки достатньо тільки пари штрихів для кожної деталі. Фігуру примарного гонщика теж виписуйте схематично. Дотримуйтесь пропорції тіла мотоцикліста.
6
Постійно звіряйтеся з моделлю, підтирати невірні лінії. Зробіть більш світлим дрібному контур малюнка. Голова примарного гонщика являє собою палаючий череп, малюйте його білим дрібному. Вимальовується положення рук і ніг фігури, складки на одязі.
7
Не забудьте про металеві аксесуари - довгий ланцюг, шипи і заклепки на куртці і мотоциклі. Можна додати і свої деталі, використовуйте фантазію. Мотоцикл ви можете зобразити повним «монстром» з широкими шипованими шинами, довгою виделкою і «рогатим» кермом.
8
На обличчі черепа зобразите демонічну усмішку. Займіться дрібними елементами. Зверніть увагу на взуття персонажа. Можна намалювати персні на його пальцях, зловісну підвіску на шиї і масивну пряжку ременя.
9
Тепер, коли ваш примарний гонщик практично готовий, потрібно зробити його полум'яним. Візьміть відповідний мілкий з наявних у вас і малюйте їм язики полум'я. Примарним вогнем охоплений і мотоцикл, на якому подорожує персонаж.
Примарний гонщик - один із знаменитих героїв коміксів Marvel. Це яскравий і помітний персонаж, який одразу привертає до себе увагу, і тому малювання примарного гонщика може стати захоплюючим заняттям, яке допоможе вам поліпшити свої художні навички і власними руками створити зображення улюбленого персонажа.
Інструкція
1
Фігура примарного гонщика не є винятком із усіх інших фігур - вона складається з основних геометричних форм, які впливають на обриси і силует тулуба героя. Дивлячись на вихідне зображення примарного гонщика , накидайте на папері основні лінії, що повторюють обриси його фігури, а потім намалюйте в потрібному місці округлу форму черепа.
2
Нанесіть поверх цієї форми допоміжні лінії для обличчя. Навколо майбутньої голови персонажа намалюйте язики полум'я.
3
Створіть ескіз тіла гонщика , який ви потім будете деталізувати, а також намітьте контури мотоцікла.Начніте доповнювати деталями особа - намалюйте в черепі очниці, намітьте рот, а потім срісуйте з готового зображення кермо мотоцикла , який зображують у формі рогів.
4
На передній частині мотоцикла намалюйте також ніс і рот, прорисуйте ланцюга, деталізуйте чоботи примарного гонщика . Продовжуйте опрацьовувати особа персонажа - додайте до нього ніс і зуби. Заштрихуйте тіньові області черепа.
5
Прорисуйте руки, що стискають кермо мотоцикла і більш детально обрисуйте ланцюг, а також, передню панель мотоцикла. Не забудьте про педалях та інших деталях мотоцикла, які помітні на малюнку.
6
Зробіть полум'я, навколишнє голову гонщика , більш потужним і яскравим, домалює обриси полум'я так, щоб воно рухалося між ланцюгів. Зітріть гумкою допоміжні лінії, обведіть малюнок контуром, і при бажанні розфарбуйте його. Зображення примарного гонщика готово.