Як замінити іконки.

Уявіть собі, що стандартні зображення іконок в системі вже набридли через свій одноманітності й нудного дизайну, але благо творці Windows постаралися і дали вам можливість змінювати їх. Як це зробити ви дізнаєтеся з цієї статті.
Інструкція
1
Стандартний набір іконок для системи Windows не надто обширний і обмежується нудними зображеннями папок і іноді ярликів встановлених програм. Зробимо ваш робочий стіл більш різноманітніше і встановимо нові зображення папок і іконок целом.Рассмотрім спосіб зміни зображення папки.
2
Для зміни зовнішнього вигляду іконки необхідно зробити наступні операції: вибираємо необхідну папку, натискаємо на неї правою кнопкою миші, вибираємо в контекстному меню в самому низу вкладку Властивості, натискаємо її, перед вами відкрилося віконце настройки папки. Переходимо у вкладку Налаштування, перед нами з'явилося вікно налаштування властивостей папки, внизу можна спостерігати зображення папки і зліва напис Змінити Значок, одного разу натискаємо на кнопку і відкриється вікно з обширним набором зображень для папки, вибираємо сподобався зображення, натискаємо на Ок, підтверджуємо зміна кнопкою Застосувати і перед вами новий вид папки.
3
Зміна іконок робочого столу проводитися за таким же алгоритмом. При зміні іконок встановлених програм, виробники ПЗ намагаються передбачати кілька видів стандартних іконок. Їх можна знайти у вкладці Властивості іконок, і відповідно Змінити Значок, де вибір іконок менш обширний, і обмежується передбаченими заздалегідь іконками з зображення программи.Также, в мережі інтернет знаходиться обширний набір зображення папок і ярликів.