Як намалювати планету олівцем.

Фантастичні світи зачаровують і дітей, і підлітків, і дорослих. Ви ловите себе на думці, що потрібно терміново взяти папір і олівець і створити свою планету з нереальними рельєфами і природою. Багато художників уже написали свої світи, і люди з цікавістю розглядають їх картини.
Вам знадобиться
  • - великий аркуш паперу;
  • - циркуль;
  • - олівець.
Інструкція
1
Накресліть на великому аркуші паперу циркулем коло. Подумайте над тим, яка поверхня буде у планети. У вас є стільки самих різних варіантів, що їх вистачить не на один десяток світів. Це можуть бути величезні кратери, піщані дюни, вода або глибокі тріщини і розломи. Намітьте найбільші об'єкти на поверхні планети.
2
Якщо верхній шар небесного тіла буде неоднорідним, тобто складається з океанів (з води або лави) і материків, накидайте обриси останніх. Працюючи олівцем з різною силою натиску, виділяючи якісь ділянки, можна домогтися рельєфною об'ємності ділянок суші.
3
Намалюйте дрібні острови, якщо ви хочете, щоб вони були на планеті. Нерівність підводного рельєфу теж можна показати світлотінню. Більш дрібні ділянки поруч із сушею робіть світлими, а глибокі западини інтенсивно заштриховувати.
4
На поверхні різних материків зобразите і різний клімат. Якщо планета сильно відрізняється від Землі, там можуть рости ліси з кристалів і металевих мережив. А плодами цих рослин будуть харчуватися величезні тварини, їх зовнішність придумайте самі.
5
Згадайте казки й фантастичні твори відомих письменників, там ви знайдете безліч ідей для створення оригінального ландшафту на своїй планеті. Молочні ріки і пряникові дерева, що гуляють дому та фонтани полум'я, величезні яскраві квіти і прозорі міражі. Не обмежуйте політ своєї фантазії, дійте олівцем відразу ж, як прийде чергова ідея.
6
Намалюйте другу сторону планети, створивши таким чином карту. Стилізує її під старовинні карти моряків, для цього вивчіть старі малюнки і спробуйте наслідувати їх. Зверху свій твір покрийте шаром прозорої фарби, акварелі наприклад, колір зробіть схожим на колір пожовклого пергаменту. Краї листа ображати нерівно і обпечуся в полум'ї свічки або запальнички (обережно, не спалите шедевр!).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OThboADtEAI