Як додати на сторінку музику.

Іноді, слухаючи музику , хочеться поділитися гарними композиціями зі своїми друзями. Зробити це просто: в соціальній мережі «ВКонтакте», наприклад, потрібно лише відправити зацікавили вас пісні на сторінку своїм друзям.
Вам знадобиться
  • - аккаунт у соціальній мережі «ВКонтакте».
Інструкція
1
Багато інтернет-користувачі використовують соціальні мережі не тільки для спілкування, а й для прослуховування музики. Особливою популярністю користується «ВКонтакте», де укладені сотні тисяч мегабайтів композицій, якими щодня діляться один з одним мільйони відвідувачів сайту.
2
Для того щоб додати музику на сторінку своєму другові, необхідно спочатку перевірити, чи є вона в каталозі. Щоб здійснити пошук, потрібно знайти у верхній частині екрану синю лінійку, яка являє собою контекстне меню. Ви відразу побачите в ньому кілька слів, в тому числі «Музика». Клікнувши по ньому, ви побачите поле для пошуку. Виберіть у ньому рядок «Аудіозаписи», а потім введіть назву пісні і його виконавця. Ви відразу ж отримаєте результати пошуку.
3
Коли знайдете потрібну пісню в каталозі, ви зможете відправити її на сторінку своїм друзям. Для цього потрібно спочатку зайти на сторіночку одного і переконатися в тому, що вона відкрита для записів.
4
Наведіть курсор на поле для введення повідомлення, яке можна залишити на сторінці. Поле повинно трохи збільшитися. Ви побачите під ним дві кнопки: «Відправити» і «Прикріпити». Натисніть другу. В меню оберіть «Аудіозапис». Вам буде запропоновано вибрати композицію з числа тих, що знаходяться в ваших особистих записах або ж скористатися пошуком.
5
В тому випадку, якщо ви посилаєте другу композицію зі свого каталогу, вам достатньо буде натиснути на кнопку «Додати аудіозапис» навпроти необхідної пісні. Якщо ж ви користуєтеся пошуком, потрібно ввести назву композиції і її виконавця в поле «Пошук по аудіозаписів». Виберіть у списку пісень потрібну і натисніть навпроти неї «Додати аудіозапис».
6
Як тільки запис буде обрана, ви повернетеся на сторінку до одного і побачите композицію під полем, в якому можна залишати повідомлення другу. Якщо ви хочете крім пісні надіслати другу текст, напишіть його в спеціальному полі. У тому випадку, якщо вас цікавить тільки музика - сміливо натискайте «Відправити». Готово, пісня вирушила на сторінку до одного. Якщо ви хочете додати пісню на свою сторінку, виконайте ту ж саму операцію, але з урахуванням того, що поле для запису тексту повинно знаходитися на вашій сторінці.
З появою онлайнових плеєрів і сервісів для прослуховування легальної музики завантаження музики на сторінку або в блог не вимагає написання спеціальних плеєрів і наявності потужних серверів для зберігання аудіозаписів. Сьогодні поділитися музикою в мережі може кожен.
Інструкція
1
Одним з найпопулярніших сервісів, що підтримують вбудовування плеєра на сайт або в блог, є Простоплеер. Це досить молодий для рунета проект, що об'єднує музичні файли з різноманітних аудіохраніліщ мережі і володіє якісним пошуком за назвою пісні та імені ісполнітеля.Для завантаження музики на свою сторінку , пройдіть по адресу prostopleer.com і зробіть запит в рядку пошуку. У вікні його результатів з'являться всі релевантні запиту композиції. Виберіть пісню, яку ви плануєте вбудувати в блог, і в рядку з нею натисніть на кнопку з іконкою шестерінки. У списку, команд виберіть "Код для вставки". Скопіюйте текст з сплив вікна і вставте його в редактор записів сайту або блогу. В результаті цього на сторінці записи з'явиться плеєр з обраної вами піснею.
2
Можливість завантаження композицій на особисті сторінки шляхом вбудовування коду плеєра також підтримується сервісом Яндекс.Музика. Для того щоб завантажити музику за допомогою цього сервісу зайдіть на головну сторінку проекту http://music.yandex.ru/і за допомогою штатного пошуку знайдіть необхідну пісню. Зверніть увагу, що в даному сервісі мається набагато менше музики, ніж в Простоплеере, оскільки публікація треків в Яндекс.Музиці узгоджена з кожним правовласником. Знайшовши потрібну композицію, натисніть на її назву для того, щоб відкрити унікальну сторінку пісні. На цій сторінці натисніть на посилання "Вбудувати в блог" і скопіюйте відкрився embed-код, а потім вставте його в редактор записів сайту або блогу. Плеєр з композицією з'явиться на сторінці нового поста, і її можна буде прослухати, натиснувши на Play.
3
Щоб завантажити на свою сторінку унікальний звуковий файлом, якого немає на вищеперелічених сервісах, скористайтеся сервісом DivShare. Зайти в нього можна за допомогою аккаунта Facebook. Після входу завантажте необхідну композицію на сайт і зайдіть на сторінку аудіозаписів вашого акаунта. Натисніть правою кнопкою миші на значок завантаженої пісні, клікніть по рядку "Embed" і скопіюйте цей код в редактор записів блогу. На веб-сторінці музика відкриється в спеціальному фірмовому програвачі від Divshare.