Як краще підписати листівку. Як підписати листівку кращій подрузі.

Вітання, написане в листівці, як правило, складається з чотирьох частин: звернення до адресата, вказівки, з яким саме торжеством його поздоровляють, побажань та підпису. Кожен з розділів повинен відповідати випадку і нести в собі позитивні емоції.
Інструкція
1
Почніть з обігу. Поздоровлення рідним і близьким починають словами «дорогий», «улюблений». Ці епітети можна використовувати, якщо на роботі склалися теплі стосунки між колегами, але відносно начальства або якщо листівка пишеться від імені декількох співробітників краще вибрати «шановний» і іноді «високоповажний». Для поздоровлення друзів можна використовувати неповне ім'я або навіть прізвисько, зрозуміло, якщо воно не образливе.
2
Вкажіть, з яким саме торжеством ви вітаєте людини. Якщо написання листівки приурочено до ювілею, не соромтеся писати цифру, але якщо ви вітаєте жінку, подумайте, чи буде вона рада цьому. Зрозуміло, не варто писати «від усієї душі вітаємо нашу подругу з 39-річчям».
3
Використовуйте вітальні тексти, які можна знайти в інтернеті. Як правило, вони представлені у віршах. Спеціалізовані сайти забезпечені зручною системою пошуку поздоровлень з нагоди і адресату побажань.
4
Напишіть текст поздоровлення від душі, адже щирі слова особливо цінні. Спочатку потренуйтеся на чернетці, виключіть тавтологію, спробуйте підібрати синоніми, щоб текст добре читався. Якщо ви пишіть вірші, не бійтеся, що вони вийдуть трохи кострубатими, головне, що вони міститимуть непідробні почуття. Враховуйте характер і вік персони, якій присвячені побажання. Підпис має відповідати стилю тексту, наприклад, «твої люблячі дочки», але не нагадувати слова з похоронних вінків.
5
Придбайте підходящу нагоди листівку. Багато готові картки вже мають друкарський текст, вірші та побажання. Ви можете доповнити її декількома словами і поставити свій підпис. Це ідеальний варіант, якщо листівка дарується від імені кількох осіб. В цьому випадку кожен може написати короткі побажання на полях і поставити свій підпис або ініціали.
6
Підпишіться повним ім'ям (без по батькові), якщо ви вітаєте колегу по роботі, співробітників закладів, де ви буваєте, наприклад, вихователя дитячого садка, офіційна особа. Також можна вказати прізвище та ініціали.
7
Використовуйте свій нік, під яким ви зареєстровані на форумах, в журналах або інших інтернет-ресурсах. Це доречно, якщо ви пишете привітання активному користувачеві цих же сайтів, для послання дідусеві краще використовувати що-небудь більш традиційне. Постарайтеся імітувати шрифт і нахил тексту, щоб підпис була схожа на те, як пишеться нік в конкретному інтернет-ресурсі.
8
Поставте в нижній частині листівки дату. Багато людей зберігають отримані листівки все життя, їм легше буде згадати потім, в який саме рік були написані ці слова.
Корисна порада
Використовуйте правило подачі вина до їжі. Чим вишуканіше блюдо, тим простіше вибирається вино, і навпаки. Так само і з поздоровленням. Чим більш насичена інформацією і малюнками листівка, тим скромніше повинні бути слова в ній. Якщо ж оформлення картки лаконічно, то текст повинен бути більш яскравим і цікавим.