Як намалювати троянду дітям. вчимося малювати квіти олівцем.

Для того щоб навчити дитину малювати троянду , необхідно показати йому, як за допомогою допоміжних фігур і ліній можна створити контури квітки, а після доповнити зображення деталями.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних деталей. Зобразіть коло, відповідний бутона троянди, і лінію, яка буде стеблом, вона не повинна бути ідеально рівною. У тих місцях, де стовбур має викривлення, намалюйте невеликі відрізки по напрямку росту листа.
2
Відзначте на колі точку - це і буде центр розкриття квітки. Вона може розташовуватися як строго у верхній частині допоміжної деталі, так і бути зміщена трохи вправо або вліво.
3
Зобразіть перший пелюстка, почніть з самого молодого, розташованого в центрі квітки. Намалюйте його у вигляді розкривається невеликої спіралі, замкніть лінію на одній зі сторін. У вас повинен вийти невеликий кренделек.
4
Прірісуйте до нього три пелюстки з різних сторін, зверніть увагу, що вони декілька більше центрального. Дотримуйтесь напрямок розпускання бутона, тобто кожна пелюстка перекриває собою попередній і заходить під наступний.
5
Намалюйте ще кілька більших пелюсток, не прагніть зробити їх краї рівними, вони можуть мати викривлення або невеликі розриви. Майте на увазі, що пелюстки можуть завертатися у зворотний бік, покажіть ці деталі за допомогою додаткової лінії, розташованої на невеликій відстані від краю пелюстки і повторює його контур.
6
Приступайте до промальовуванні стебла. Зробіть його не надто товстим, але в міру міцним, щоб він міг величаво нести великий квітка. Зверніть увагу, що стебло трохи звужується у верхній частині.
7
Доповніть малюнок листям. Їх форма нагадує овал з гострим кінцем. Крім того, кожен аркуш має нерівний зазубрений край. Листя розташовуються на короткому пагоні по три штуки.
8
Розфарбуйте малюнок. Колір пелюсток виберіть самі, виділіть загинається край кожного з них більш темним кольором, ніж основну поверхню.