Як вставити в блог посилання. Як вставити картинку в жж коментар.

Якщо ви хочете поділитися зі своїми друзями цікавим відео або сайтом, показати товар, який сподобався в інтернеті, ви можете вставити в ваш блог вподобану посилання.
Інструкція
1
Не в кожному блог е можна залишати посилання. Деякі блог і модеруються та пости з посиланнями видаляються, а користувача банять. Тому спочатку переконайтеся, що правилами проекту дозволено залишати посилання в статтях.
2
Для того щоб вставити в блог посилання, скористайтеся панеллю керування блог а. Серед безлічі тегів, дозволених на сайті, виберіть тег url, link або посилання. Щоб швидше знайти потрібну кнопку, читайте спливаючі підказки.
3
Натисніть на потрібну кнопку. З'явиться невелике вікно для введення адреси посилання. Заздалегідь скопіюйте вашу посилання і потім вставте її у вікно.
4
Після цього відкриється вікно для введення назви сайту. Ви можете продублювати адресу сайту, тоді відвідувачі блог а побачать посилання на сайт. Або ви можете придумати назву для посилання, тоді читачі будуть бачити текст.
5
На деяких сайтах ви можете виділити потрібний текст мишкою і потім натиснути на кнопку url. Вставте вашу посилання у вікно. На виділеному тексті буде встановлена додана вами посилання.
6
Якщо у вашому блог е відсутня кнопка для введення посилання, можна спробувати ввести url вручну. Існує кілька кодів для введення url. Найпоширеніші - це bb коди і html коди. Можливо, вам знадобиться перевірити обидва варіанти, поки ви не побачите, що посилання в тексті відображається правильно.
7
Для того щоб ввести посилання в блог за допомогою bb коду, необхідно в статті в потрібному місці набрати наступний текст: [url = http://ваш_сайт. ru] текст посилання або адресу сайту [/url] .Після створення поста ви побачите в тексті посилання, якщо на сайті дозволені bb коди.
8
Якщо введений bb код не показується як посилання, а відображається як текст з кодом, спробуйте використовувати html код. Для цього в обраному місці тексту введіть наступну конструкцію: текст посилання або адресу сайту .При перегляді статті повинна з'явитися ваше посилання.
Зверніть увагу
На деяких сайтах повністю заборонено вставляти посилання на сторонні ресурси, в такому випадку ви ніяк не зможете залишити ссилку.На деяких сайтах коди для вставки посилання дещо відрізняються від розглянутих. Зазвичай адміністрація залишає підказки чи приклад, як вставити таку посилання.
Корисна порада
Намагайтеся вставляти в блог одну або кілька посилань. Якщо повідомлення буде пістрявити посиланнями, вас не захочуть читати.
Для створення зрозумілого і зручної навігації між сторінками блогу застосовуються посилання. Вони можуть бути як внутрішніми, так і зовнішніми. У першому випадку за допомогою посилань забезпечується перехід між матеріалами одного ресурсу, в другому - на сторонні сайти.
Інструкція
1
Для публікації посилань у блозі увійдіть в панель адміністрування. Якщо щоденник створений за допомогою безкоштовних технологій, наприклад http://www.blogger.com/, зайдіть в свій аккаунт через сайт компанії-розробника. В даному випадку, введіть логін і пароль на сторінці.
2
На панелі інструментів виберіть команду для створення нового або редагування раніше опублікованого поста. Перед вами відкриється порожнє вікно для внесення змін, над яким відображені команди.
3
Якщо хочете посилання включити в текст або картинку, виділіть слово або ділянка фрази, з якого здійснюватиметься перехід, після цього натисніть на кнопку «Додати посилання». У формі пропишіть адресу сторінки.
4
Однак на панелі завдань відображений вельми вузький спектр завдань, і якщо ви хочете оформити посилання по-особливому, то доведеться вносити зміни в код сторінки. Для переходу в режим редагування виберіть команду «Відобразити в html».
5
Вставте посилання за допомогою тегів і , додайте цікавлять елементи. Спливаюча підказка задається атрибутом, щоб сторінка відкривалася в новому вікні, пропишіть target="_ blank". - Задане в лапках значення стає видним користувачеві, якщо не відобразилася картинка. Link, alink, vlink - кольорове оформлення невідвіданих, активних і використовувалися посилань, задається в полі . Щоб підкреслення з'являлося після наведення курсору, в необхідно задати: Для створення пунктирного підкреслення використовуйте наступну в'язку: Атрибути: - text-decoration: none - прибирають підкреслення; - color: # f00000 - задають колір; - border-bottom: 1px dashed # 000080 - додають нову лінію.
6
Збережіть отриманий результат і перевірте працездатність посилань.