Як відключити обмеження швидкості. Як відключити тариф швидкісний інтернет.

Обмеження швидкості, виставлене тарифним планом підключення до інтернету, є межею, швидше якого закачування йти не може. Однак існує кілька способів, за допомогою яких можна оптимізувати поточний інтернет-з'єднання, максимізуючи можливу швидкість.
Інструкція
1
Насамперед, підготуйте ваш комп'ютер для забезпечення максимальної швидкості з'єднання для поставлених завдань. Вимкніть всі програми, які задіють підключення до мережі. До їх списку входять як ті, які активні в даний момент, так і ті, які можуть завантажувати оновлення і знаходяться у фоновому режимі. До них відносяться менеджери завантаження, торрент-клієнти, веб-браузери і антивіруси. Для відстеження статусу активності додатки використовуйте диспетчер задач. Запустіть його і перейдіть на вкладку «Процеси». Вручну завершите ті процеси, які відносяться до закритих програмами, а також ті, які мають у своїй назві слово update. Не запускайте сторонні додатки, які не відносяться до поставленого завдання до її вирішення.
2
При закачуванні за допомогою менеджера завантажень налаштуйте конфігурацію програми таким чином, що максимальна кількість одночасних завантажень дорівнюватиме одній, а пріоритет її буде максимальним. Справа в тому, що наявність декількох закачувань може підвищити загальний час, що витрачається на скачування файлів, що небажано.
3
При використанні торрент-клієнта дотримуйтесь тим же рекомендаціям, що і при завантаженні з допомогою менеджера закачувань. Крім цього, встановіть обмеження для віддачі - не більше одного кілобита в секунду.
4
У разі якщо поставленим завданням є максимально швидкий веб-серфінг, використовуйте режим turbo, доступний при роботі з браузером Opera. За допомогою цього режиму інформація стискається, що забезпечує швидке завантаження сторінок. Якщо ж вашою метою крім високої швидкості є мінімізація ваги сторінок, скачайте браузер Opera mini. Специфікою його роботи є рекордна мінімізація ваги завантажується сторінки - при відключених зображеннях економія трафіку доходить до 98 відсотків. Спочатку Opera mini був призначений для мобільних пристроїв, тому для роботи з ним на комп'ютері вам буде потрібно установка java емулятора.