Як оригінально провести день. Як цікаво провести вихідні дні.

До кінця робочого тижня вихідні сприймаються як благословення згори. Здається, що нарешті вийде розвантажитися і відволіктися від роботи, провести час з користю, отримати позитив і по-справжньому відпочити. Однак після довгого сну, рутинних справ і сидіння за комп'ютером або перед телевізором виявляється, що вихідні наближаються до кінця, а почуття відпочинку так і не з'явилося. Як же порушити цю традицію і оригінально провести день ?
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з компанією. Подумайте, з ким саме ви хочете провести цей вихідний день . Заздалегідь домовтеся з людиною, що на цей час у вас будуть спільні плани. Визначте бюджет планованого вихідного.
2
Відповідно до думки вчених, найкращим відпочинком є повна зміна діяльності. Тому, якщо ви типовий офісний працівник, вирушайте туди, де ви зможете відчути своє тіло. Наприклад, скалодром - це відмінний спосіб скинути накопичену втому і отримати заряд бадьорості. Амуніцію можна взяти напрокат на місці, також надаються послуги тренера, який пояснить і покаже вам всі базові дії. Політ в аеродинамічній трубі, катання в зорбі, на ковзанах або на конях - все це обов'язково зарядить вас енергією надовго. Лише виберіть, що вам більше до душі! Бюджетним варіантом такого виду відпочинку буде прогулянка по лісі або парку, де ви ніколи не були. Якщо найближча округу вже вивчена, то сідайте в машину, автобус або електричку і їдьте в яке-небудь гарне місце поряд з вашим місцем проживання. І не забудьте взяти з собою фотоапарат!
3
Якщо ж сил на фізичні подвиги зовсім немає, а душа вимагає чогось незвичайного, спробуйте вдатися епікурейства і піти поїсти. Звичайно, можна відвідати кафе або ресторан, але краще процес прийняття їжі зробити оригінальним і цікавим. Вирушайте в кулінарну школу! Це може бути школа з приготування японської кухні, італійської, російської або просто майстер-клас з виготовлення десертів. Там і діти, і дорослі матимуть можливість спочатку відчути себе справжніми кухарями, а потім насолодитися отриманими шедеврами. У разі, якщо ви перебуваєте в режимі економії, замініть кулінарну школу своєю кухнею. Може вийти зовсім не гірше! Тільки заздалегідь скачайте і роздрукуйте цікавий рецепт і купіть для нього складники. Запросіть друзів або кохану людину і займіться спільним виготовленням вподобаної страви, а потім і дегустацією получившегося результату.
4
Незабутні враження від проведеного дня залишить і фотосесія. Краще завчасно знайти і домовитися з фотографом, продумати образ і підібрати відповідний одяг. При бажанні фотографуватися удвох або родиною постарайтеся, щоб наряди всіх учасників фотосесії поєднувалися між собою.
5
Як же бути у випадку, якщо ваш бюджет зовсім обмежений, а розваг і веселощів хочеться? Не впадайте у відчай! Запросіть друзів додому і влаштуйте веселе свято. Можна пограти в популярну психологічну гру «Мафія», яка обов'язково подарує всім учасникам купу позитиву і радості. Не забудьте подбати про реквізит заздалегідь, підготувавши маски і карти. Відмінних вам вихідних!
Момент, коли ви запропонуєте коханій дівчині з'єднати ваші життя, повинен бути особливим. Зробіть його незабутнім, використовуючи оригінальні ідеї і знахідки.
Вам знадобиться
  • Кільце.
Інструкція
1
Деякі дівчата люблять традиційні пропозиції, які постійно бачать у фільмах, і мріють опинитися на місці героїнь. Запросіть ненаглядную в ресторан, попросіть музикантів зіграти улюблену пісню. Після цього встаньте перед нею на коліно, візьміть за руку і промовте зворушливі слова про ваші почуття. Попросіть її вийти за вас заміж і, коли вона погодиться, надіньте кільце і поцілуйте.
2
Якщо ви актор, музикант, людина, що має доступ до сцени, попросіть її руку привселюдно. Запросіть її на концерт, а наприкінці виступу попросіть у залу уваги. Якщо є можливість, направте на неї світло прожекторів, щоб усі знали, кому призначені ваші слова. Зізнайтеся в любові зі сцени, скажіть про ваші почуття, потім зійдіть, підійдіть до неї, встаньте на коліно і попросіть бути вашою дружиною. Бажано, щоб у цей момент мікрофон був у вас в руках.
3
Здивуйте сентиментальну дівчину, подарувавши їй фотоальбом ваших відносин. Зберіть фотографії, що показують розвиток ваших почуттів. Якщо ні фотографій, спробуйте намалювати сюжети. До кожної ілюстрації зробіть оригінальний підпис, яка уточнить подія. В кінці історії прикріпіть фотографію колечка і заповітне питання.
4
Виберіться з коханою дівчиною на берег річки або моря і зробіть пропозицію там. Попередньо покладіть в пляшку листок з визнанням в любові і колечком. Закріпіть посудину на березі у воді і, коли будете прогулюватися з дівчиною, зверніть на це увагу. Дозвольте дамі відкрити пляшку, щоб вона сама прочитала послання і сказала про своє рішення.
5
Враховуйте інтереси та захоплення вашої дівчини. Якщо вона любить екстрим, скористайтеся цим і зв'яжіть пропозиція з відповідним заняттям. Приміром, спригніте разом з парашутом, а по шляху до землі зізнайтеся в коханні і попросіть її руки . Кільце подаруйте на землі, щоб випадково не зронити його під час польоту.