Як знайти ключі від квартири.

Пошук загубилися в квартирі ключів може зайняти кілька годин, і навіть після цього не увінчатися успіхом. Полегшити цю працю допоможе звуковий брелок. Він реагує на високочастотний звук і відповідає на нього переривчастим сигналом.
Інструкція
1
Придбавши звуковий брелок, надіньте все ключі на його кільце, або переставте на нього вже наявне. Якщо батарейки поставляються в окремому відсіку упаковки, переставте їх в батарейний відсік брелока, дотримуючись полярності. Якщо ж вони вже встановлені туди, витягніть через щілину в кришці відсіку пластмасовий язичок, розмикаючими ланцюг. З цього моменту прилад готовий до роботи.
2
Перевірте, як працює звуковий брелок. Встаньте на відстані в два-три метри від нього і голосно свисніть. Якщо ви не вмієте свистіти, використовуйте свисток, дзвіночок (чим він менший, тим краще). Може підійти досить гучний музичний інструмент, якщо зіграти на ньому високу ноту. На кожен сигнал брелок повинен відповісти переривчастим писком або серією трелей.
3
Перевіряйте таким чином працездатність приладу як мінімум кожні півроку. Якщо він почне реагувати на високочастотні звуки невпевнено, або зовсім перестане працювати, замініть в ньому батарейки. Використовуйте, залежно від його моделі, три або чотири елементи AG13. Вони аналогічні тим, що використовуються в найдешевших лазерні указки. При їх Полюси. Використані елементи здавайте в пункти прийому, наявні при багатьох ДЕЗах.
4
Якщо брелок з ключами загубився в межах квартири, видайте високочастотний звук будь-яким описаним вище способом по черзі в кожній з кімнат, в передпокої, кухні. У разі якщо визначити на слух, звідки почувся відгук, не вдалося, повторюйте спробу до тих пір, поки ключі не знайдуть.
5
Звуковий брелок можна пристосувати і для пошуку інших часто губляться предметів, наприклад, пульта від телевізора. Для цього склейте між собою корпусу обох приладів таким чином, щоб у них як і раніше можна було міняти батарейки, і не були загороджені ні кнопки пульта, ні отвори мікрофону і звуковипромінювача брелока (нерідко вони поєднані у вигляді єдиного п'єзоелектричного перетворювача, що володіє оборотністю).
Зверніть увагу
Радіус дії брелока обмежений. Він непридатний для пошуку предметів, що загубилися далеко.
Квартири в Москві користуються великим попитом у потенційних орендарів, що забезпечує стабільно високі ціни на них. Але в цілому технологія пошуку мешканців не має принципових відмінностей від інших міст. Ви можете як звернутися за допомогою до ріелтерами, так і вести самостійний пошук.
Вам знадобиться
  • - вивчення ринку;
  • - консультація ріелтера;
  • - послуги агентів з нерухомості або ЗМІ та інших ресурсів оголошень;
  • - договір оренди.
Інструкція
1
Якщо ви здаєте квартиру в перший раз, не буде зайвим проконсультуватися в одному, а краще кількох агентствах про те, на яку суму ви можете розраховувати, навіть якщо віддаєте перевагу самостійний пошук арендатора.Етот розмова допоможе вам зрозуміти, скільки просити за квартиру і які чинники впливають на її цену.Об'явленія ж про аналогічні пропозиціях не завжди слушну порадник. У них може бути і дещо завищені ціни у разі пропозиції і занижена - попиту. У кожної сторони свої апетити.
2
Складіть текст оголошення з урахуванням факторів, що впливають на ціну. Додайте його на найбільш популярних ресурсах.Із друкованих ЗМІ можна виділити газету "З рук в руки". Хороший ефект дають також багато онлайн дошки оголошень "квартирні" спільноти в соціальних мережах, зокрема, Живому журналі.
3
Готуйтеся до того, що дзвінків буде багато, в тому числі в позаурочний час. Найкраще завести окрему сім-карту і включати її лише тоді, коли вам зручно говорити. В інші години допоможе автовідповідач з привітанням, адресованим потенційним орендарям, і рекомендацією залишити телефон або зателефонувати у вказаний вами час.
4
Під час переглядів будьте готові пред'явити документи, що підтверджують ваше право розпоряджатися квартирою, і відповідати на запитання, вислуховувати зауваження щодо квартири. У свою чергу, твердо стійте на своєму при спробах збити ціну і відразу озвучуйте вимоги до потенційного орендаря і важливі для вас умови подальшої взаємодії.
5
Розгляньте різні варіанти внесення депозиту (в банківську комірку на ваше ім'я з передачею ключа орендарю, готівкою під розписку чи іншими), виберіть найбільш зручний вам. Обговоріть терміни і порядок внесення місячної плати (готівкою, перерахуванням на рахунок чи іншими) .Все домовленості закріпіть в окремому документі (договорі). Завіряти його у нотаріуса не треба, достатньо простої письмової форми з підписами сторін, типовий текст можна скачати в інтернеті і відредагувати під свої потреби.
6
Після підписання договору передайте ключі від квартири в обмін на плату за перший місяць і депозит.