Як намалювати олівцем леопарда. Як намалювати леопарда олівцем.

Кошачье сімейство відрізняється великою різноманітністю. Це і лев - цар звірів, і мила домашня кішечка, і сухорлявий бігун - гепард, і рись з чарівними пензликами на вухах. Але дивовижна пластичність і грація є загальними ознаками кожного представника котячого племені. Леопард і пантера - це одна тварина, але з різним варіантом забарвлення. Спробуйте намалювати цих звірів олівцем , відобразивши їх красу і грізний характер.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
У леопарда велика кругла голова, м'язисті міцні ноги і трохи видовжене тіло. Це тварина добре лазить по деревах і є грозою мавп. Розгляньте уважно леопарда на фотографіях, зверніть увагу на пропорції його тіла, на розташування і розмір деталей морди. Виберіть те зображення, з якого будете малювати звіра. Наприклад, коли леопард крадеться до жертви.
2
Починайте роботу з ескізу. Якщо хижак підкрадається і намагається бути тихим і непомітним, його тіло витягується практично в одну лінію. Він нагадує готову до польоту стрілу. Голова, тулуб і круп тваринного розташовані на одному рівні.
3
Намалюйте три овалу відповідних цим частинам тіла леопарда. Їх розмір уточніть, подивившись на фотографію. З'єднуйте окружності, не забудьте про прогин на спині тварини. Зробіть плавну лінію, яка об'єднає голову і тіло звіра.
4
Надайте голові трохи витягнуту форму там, де буде ніс і пащу леопарда. Відобразіть в малюнку трохи підняті лопатки на загривку тварини. Попереду шия звіра плавно переходить в грудину, і цю лінію можна продовжити до передніх лап.
5
Витягнутими овалами схематично зобразите лапи леопарда. Подивіться їх розташування на обраної фотографії. Продовжіть лінію спини і намалюйте довгий хвіст.
6
На голові намітьте місця, де знаходяться очі, ніс, вуха і пащу звіра. Поки не вимальовується деталі остаточно, малюнок повинен проявлятися поступово і послідовно, від загального до приватного.
7
Уточніть розташування лап тварини, відобразіть їх напруга перед стрибком. З'єднайте всю фігуру більш точними лініями і штрихами, невірні деталі зітріть акуратно ластиком. Обведіть контур. Отріс деталі морди леопарда. Зверніть увагу на досить широкий ніс, круглі вуха і виразні очі звіра.
8
Тепер постарайтеся зобразити плями на шкурі тварини. Вони не круглі, розгляньте їх на фотографії. Якомога точніше скопіюйте малюнок плям на голові леопарда, він додасть характерний вираз мордочці звіра.