Як намалювати красивий будинок.

Красивий казковий будиночок не обов'язково повинен мати правильні форми і прямі кути. Згадайте, в яких симпатичних житлах мешкали жителі Квіткового міста. «Теремок» -кувшінчік теж не володіє необхідною для міцного будівлі геометрією, однак там жили в гармонії абсолютно різні тварини. Далеко не всі чарівні будинку з картин Джима Мітчелла досконалі в плані архітектури, але ними захоплюється весь світ.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівці;
  • - фарби.
Інструкція
1
Житло має підходити своєму господареві, тому оберіть героя, для якого ви будете створювати будинок. Для персонажів з російської народної казки зобразите самобутню бревенчатую хату. Вона може бути надзвичайно красивою, якщо ви намалюєте різьблений наличник навколо віконця, фігурний коник даху. Випишіть кожен вінець, не забуваючи річних кілець на зрізі колод.
2
Важливим елементом привабливого будиночок а є затишне ґаночок з різьбленими стовпчиками і парою-трійкою ступенів з чарівними потертостями і круглими слідами від сучків на дошках. Прикрасьте хату мальовничими фіранками з вишивкою на маленьких вікнах з писаними квітковими горщиками. Дах зробіть солом'яному, яскраво-жовтого сонячного кольору.
3
Для створення картинки лялькового будиночок а казкової дівчинки використовуйте незвичайний будівельний матеріал - льодяники замість стекол, дзвіночок небесної синяви замінює дах, стіни намалюйте сплетеними з квітучих гілочок, дверцятами послужить дубовий листок. Все це розфарбуйте яскравими соковитими кольорами. Не забудьте розбити невеликий газон для рослин під віконцем.
4
Спробуйте намалювати будиночок для романтичної натури - художника, поета або музиканта, якого надихатиме чудовий вид з вікон високої башточки. Зобразіть горбистий пронизливо зелений берег, вузьку смужку білого піску з піною прибою, море глибокого смарагдово-блакитного кольору. На горбочку стоятиме ваш будиночок , що складається з округлих ліній, щоб вітер плавно огинав його стіни і не бився у вікна.
5
Прорисуйте кожен природний камінчик, з якого споруджено житло. Внизу колір каменів зробіть темніше, між цеглинками намалюйте зелений мох. Вгорі камінь сухий, його колір неоднорідний, та й розмір теж відрізняється різноманітністю. Скло вікон незвичайної форми замініть яскравими вітражами. Дах, звичайно, буде черепичної. На самому її верху намалюйте чорний контур флюгера.
6
Розбудіть свою фантазію і переносите ідеї на папір. Для прикраси дверей і стін незвичайних, але таких чарівних, жител використовуйте дерев'яні колеса від воза, в'юнкі рослини з гронами квітів, расписную керамічну плитку. У малюнку ваш політ фантазії ніхто не обмежить, і ви в силах скасувати закон земного тяжіння, побудувавши будинок на хмарі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O_Xm7hvmQQM