Як випустити свою книгу.

Думається, якби у Пушкіна запитали, чи хотів би він бачити свої твори на бібліотечної полиці, він би, безсумнівно, відповів ствердно. Та що там Пушкін - будь-який, навіть початківець автор, мріє коли-небудь випустити книгу власного твору.
Вам знадобиться
  • фантазія
Інструкція
1
Якщо засоби дозволяють, то можете самі замовити в друкарні пробний тираж. Тоді ви виберете обкладинку по своєму смаку, самостійно отредактіруете текст і самі вирішите, поміщати чи свою фотографію на титульний лист. Якщо ж друкарня не за коштами, то діяти треба по-іншому. Вам треба зацікавити своєю книгою видавництво.
2
Як ви розумієте, ключове слово тут - «зацікавити». Тобто ваша книга повинна бути настільки цікавою, що редактор захоче її видати. Для того, щоб «зачепити» редактора, вам треба ретельно продумати сюжет. Згідно зі статистикою, найкраще продаються детективи. Однак, якщо ви впевнені в неповторності вашого стилю, то книга може бути написана в будь-якому жанрі. Пишіть хоч дитячі віршики, якщо впевнені в тому, що зумієте правильно «подати» їх. Важливе значення має назву вашої книги. Не ставтеся до цього питання з легковажністю, приділіть належну час даного питання. Назва - це перше, що побачить редактор, а тому треба зробити його небанальним і цікавим.
3
Якщо вам пощастило, і редактор захотів вашу книгу опублікувати, то тепер треба буде попрацювати з коректорами і художником. Віднімайте коректуру, можливо, співробітник видавництва щось пропустив чи невірно зрозумів. М'яко поправте його, якщо впевнені у своїй правоті. З художником доведеться тісно співпрацювати. Кожен художник бачить обкладинку і оформлення по-своєму, і часто це бачення абсолютно не збігається з внутрішнім змістом книги. Однак не поспішайте перекреслювати всю роботу художника. Адже він виходить з того принципу, що книга повинна продаватися, і робить обкладинку саме «під покупця». Тому вам краще знайти варіант, який влаштовуватиме і вас, як автора, і оформлювача.
Не кожній людині вдається написати, а тим більше випустити свою біографію. Справа не в тому, що це якась трудомістка робота. Просто не кожен з нас настільки цікавий людям, що потребує окремої розповіді, повісті або цілого роману. Якщо це не про вас і у вас є написана про вас біографія, залишається лише питання, як її назвати.
Інструкція
1
Назва біографічних книг насправді можна взяти саме банальне. «Біографія Івана Івановича» - це назва скаже сама за себе. Якщо ви не прихильник образного мислення і не хочете придумувати назву шляхом гри слів, можете скористатися цим простим варіантом.
2
Спробуйте після імені поставити слово, що характеризує вас. Постарайтеся, щоб воно було не банальним і цікаво звучало - заінтригуйте потенційного читача. Наприклад, книга Фернандо Морайс - «Біографія Пауло Коельо», називається так: «Маг. Біографія Пауло Коельо ». Більш точне, яке звучить і оригінальну назву для біографії цього письменника дійсно складно придумати.
3
Назва може і зовсім не мати ніякого відношення до слова «біографія». Зверніть увагу на заголовки книг сучасної прози - це оригінальні, загадкові словосполучення, які легко запам'ятовуються і наштовхують на думки - що б могла значити ця фраза? Придумати таку назву непросто, але якщо ви приділите увагу цьому питанню, все вийде.
4
Також ви можете використовувати в якості назви своєї біографії якесь своє висловлювання або фразу про вас в третій особі. Навіть самий простий пропозицію, якщо вона грамотно підібрано, звучатиме дуже свіжо і слушно. Перегорніть свою біографію - можливо, ви знайдете момент, який захочеться особливо виділити в назві. Розпитайте у друзів і знайомих, як би вони могли вас охарактеризувати.
5
Не бійтеся підбирати найрізноманітніші слова. Вслухуйтеся в назву. Воно може здаватися важким для сприйняття - підбирайте краще звучать синоніми. Міняйте слова місцями, експериментуйте. Якщо ви майже задоволені назвою, але щось вас бентежить, спробуйте висловити ту ж думку трохи інакше. Можливо, новий варіант більше буде вам до смаку.