Як намалювати віз.

Малювання статичних неживих об'єктів може здатися простим. Однак саме такі предмети дозволяють продемонструвати майстерність у промальовуванні подробиць, розподілі світла й тіні. Спробуйте зобразити об'єкт з великою кількістю деталей - наприклад, віз .
Вам знадобиться
  • - вугілля в олівці або вугільні крейда;
  • - гостро заточений олівець;
  • - ластик;
  • - канцелярський ніж;
  • - планшет;
  • - папір для малювання;
  • - ватний тампон;
  • - растушовка;
  • - закріплювач або лак для волосся.
Інструкція
1
Подумайте, що саме ви плануєте намалювати. Телега може бути навантажена поклажею чи стояти порожній. Вона буде стара і рассохшаяся або нова? А, можливо, в неї буде запряжена кінь? Ви можете малювати в гранично реалістичній манері або лише намітити контури малюнка, використовувати олівець, пастель, сангину, акрилові або масляні фарби.
2
Якщо ви не дуже добре уявляєте, як виглядає віз, пошукайте її зображення в енциклопедіях чи в фотоальбомах. Можна почерпнути ідеї, переглядаючи альбоми репродукцій живописних полотен. Не обов'язково копіювати ці зразки - ваша композиція може бути зовсім іншою.
3
Спробуйте зобразити распряжении сільську віз . Дуже цікавий малюнок можна виконати за допомогою вугілля. Він виглядає динамічніше олівцем начерку. Основна перевага художнього вугілля - приголомшливі можливості в розподілі світлових акцентів і тіні.
4
Прикріпіть аркуш пухкої паперу, призначеного для малювання, на планшет або мольберт. Контури вози можна накидати гостро заточеним олівцем. Вугільні лінії важко стерти. Тому перш ніж наносити штрихи, ретельно продумайте композицію і не поспішайте.
5
Накресліть горизонталь під невеликим кутом і намітьте контури витягнутого по горизонталі прямокутника - це силует майбутньої воза. Виграшніше всього конструкція буде виглядати в профіль. Позначте окружності - контури майбутніх коліс. З правого боку намалюйте два паралельних бруса - дишло воза.
6
Огляньте начерк. Зітріть невдалі лінії. Відкладіть олівець і беріться за вугілля. Зручніше використовувати вугільний грифель, закріплений в пластиковому стрижні - він не бруднить пальці. Але деякі вважають за краще крейда, що дає можливість накладати більш сміливі штрихи.
7
Почніть з тіні - вона повинна затемнити днище воза, внутрішню частину коліс. Заштрихуйте ці місця і пройдіться по ним растушевкой. Замість неї можна використовувати джгутики, згорнуті з паперу. Більш легкими штрихами покрийте обіддя і спиці колеса. Прорисуйте окремі дошки, з яких збита днище воза. Намітьте фактуру дерева, провівши по більш світлому фону товсті темні лінії.
8
Заточите ластик канцелярським ножем, щоб у нього з'явився гострий кінчик. Швидкими паралельними штрихами водите по вугіллю, висвітлюючи окремі ділянки. Комбінація темних і світлих смуг допомагає відмінно імітувати фактуру дерева.
9
Займіться фоном. У нижній частині малюнка створіть тінь, що імітує траву і землю. Інший простір покрийте тонкими штрихами вугілля і розітріть їх ватним тампоном до утворення однорідної блідо-сірої димки.
10
Готовий малюнок покрийте закріплювачем або лаком для волосся - це запобіжить обвалення вугілля і збереже вашу роботу.