Як навчитися шити одяг. Як навчитися створювати одяг ,.

Навіть на червоній килимовій доріжці траплялися конфузи, коли стикалися зірки в однакових сукнях. І це незважаючи на те, що наряди їм шили на замовлення відомі дизайнери. Будь-яка жінка мріє носити одяг , якої немає ні в кого більше. Причому не просто одяг , а щось ексклюзивне, приголомшливе, що викликає заздрісні зітхання. Якщо ви позитивно ставитесь до рукоділля, то можна освоїти мистецтво шиття і самій собі створювати неповторні сукні та викликати захват у навколишніх.
Вам знадобиться
  • тканину, викрійка, посидючість
Інструкція
1
Для того, щоб навчитися шити, можна піти на курси крою та шиття. Якщо ж такої можливості немає, можна спробувати освоїти шиття самостійно. В інтернеті ви без проблем знайдете інструкції з побудови викрійок і покроковий розповідь про створення конкретної речі. У спеціалізованих журналах також багато подібної інформації. Почати краще з найпростішої речі. Адже невипадково на уроках праці в школі дівчаток вчать шити спочатку фартух, потім спідницю, а вже потім - халат. Ви можете йти в тій же послідовності.
2
Якщо ви не хочете вчитися самостійно будувати викрійку, можна скористатися вже готовими, благо знайти їх зовсім не складно. Переведіть викрійку на кальку або будь-яку іншу папір, відзначте місця виточок, пройм, застібок. Приколіть тонкими шпильками викрійку до складеної навпіл тканини, акуратно обведіть дрібному. Не забудьте про припуски на шви! Тепер великими гострими (перевірте заздалегідь! Тканину треба саме різати, а не рвати) ножицями вирізуйте деталі викрійки. Наживите деталі, використовуйте для цього яскраву нитку, щоб простіше було потім виймати її. Час першої примірки. Подивіться уважно, можливо, річ вимагає регулювання довжини або глибини виточок. Поправте, якщо це необхідно. Тепер можна шити. Намагайтеся робити строчку рівною. Не забудьте обмітати шви і петлі. Акуратно виконайте комір, кишені, застібку, обробіть пройму і низ. Зрозуміло, ваша перша річ не вийде відразу ідеальною. Не варто впадати у відчай! Практика, практика і ще раз практика - і хтозна, можливо, з вас вийде нова Коко Шанель.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rIXsemD3Ggw
Зверніть увагу
Де і як навчиться шити самостійно? Багато задають таке питання, тому що навчитися шити самій одяг, мало того що вигідно, так ще й можливість заробляти пошиттям одягу для інших. Навіть якщо ви не будете використовувати знання, що дають курси крою та шиття для заробітку, завжди буде можливість зайнятися творчістю і зшити самостійно собі одяг: спідниці, блузки, брюк, сукні та ін.
Корисна порада
Найважливіше - це практика. Теорія - це добре, але потрібна практика. З теорії найважливіше - це самий початок, тобто основні поняття і визначення. Не знаючи основ, далі вивчати щось безглуздо.
Дівчатам хочеться виглядати вишукано і неповторно, вони витрачають величезну кількість часу і сил для походів по магазинах. Але навіть при такій величезній кількості вибору як сьогодні не кожна може підібрати собі відповідну річ за розміром, кольором або фасоном. У такій ситуації може виявитися дуже корисним вміння шити.
Інструкція
1
Техніку шиття може освоїти абсолютно будь-яка жінка без винятку. Як в будь-якому вигляді рукоділля, у шитті є свої основні прийоми, про які варто знати, перш ніж приступати до роботи. Освойте ручні стібки. Вони бувають декількох видів - сметочнимі і потаємні, петельні подшівние і обметочний. Найпростіший сметочнимі шов виконуйте шляхом нанизування тканини через рівні проміжки на голку. Зробивши «гармошку», розправте тканину і подивіться, як вони з'єднана. Зрозумівши принцип, ви зможете обходитися без нанизування і робити шов відразу на рівній поверхні тканини.
2
Потайной шов робиться «змійкою»: вам потрібно скласти тканину лицьовою стороною всередину і дрібними стібками зшити її так, щоб нитка виявлялася усередині згину.
3
Петельний, підшивання і обметочний шви мають схожу техніку. Суть полягає в тому, що кожного разу ви встромлюють голку з однією і тією ж боку тканини - над швом утворюється петля. Виконуються такі шви голкою, товщина якої залежить від виробу і тканини.
4
Після ручних освоюйте машинні шви. Машинні шви бувають трьох видів - з'єднувальний шов, подвійний і запошівочний. Перед тим як приступити до пошиття якийсь речі , вам слід потренуватися на різних шматках, поки шов не буде рівний, а нитка не перестане рватися і зборів.
5
Вивчіть методи обробки виробу. Це формулювання має на увазі під собою вміння підшити спідницю або брюки, правильно і акуратно обробити краї. Текстильна промисловість зараз вкрай різноманітна, тому не варто нехтувати знаннями про різні методи роботи з будь-якими видами тканини. Техніка пошиття штор і постільної білизни, приміром, буде багато в чому відрізнятися, тому якщо ви не хочете зіпсувати виріб, слід поподробнее ознайомитися з методами.
6
Техніка шиття увазі під собою вміння кроїти, зшивати, підганяти і обробляти тканину. Тільки починаючи самостійно шити, радять звернутися до вже готовим викрійками. Журналів по шиттю з готовими викрійками різних виробів зараз багато. Пам'ятайте, що всі деталі викрійки повинні розташовуватися в одному напрямку по частковій. Долевая - це вертикальна лінія на викрійці, яка повинна бути строго паралельна кромці тканини. Надалі, коли ви вже освоїте мистецтво шиття, ви можете самі бути дизайнером своїх речей і виглядати унікально, неповторно.