Як у телефоні використовувати інтернет через комп'ютер. Як підключити телефон до інтернету.

Багато користувачів вже вміють підключати стаціонарний або мобільний комп'ютер до інтернету за допомогою мобільного телефону. Але далеко не кожен знає про те, що дана функція працює і у зворотному напрямку.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Краще всього використовувати для підключення до інтернету канал Wi-Fi. Це обумовлено тим, що даний тип з'єднання дозволяє добитися високої швидкості передачі даних. Придбайте Wi-Fi модуль і підключіть його до стаціонарного комп'ютер у.
2
Якщо ви використовуєте ноутбук, то додатковий адаптер можна не використовувати. Виняток становить ситуація, коли мобільний комп'ютер отримує доступ в інтернет по бездротовому каналу. Підключіть кабель провайдера до комп'ютер у і налаштуйте з'єднання з інтернетом.
3
Оновіть програмне забезпечення для управління бездротовим адаптером. Вам зовсім не обов'язково створювати повноцінну точку доступу. Цілком достатньо, щоб адаптер працював в режимі «Комп'ютер- комп'ютер ».
4
Відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Доступ до нього можна отримати через панель керування або іконку мереж, розташовану в треї. Перейдіть по посиланню «Управління бездротовими мережами».
5
Розпочніть налаштуванні нового з'єднання, натиснувши кнопку «Додати». У першому діалоговому вікні клікніть по пункту «Створити мережу комп'ютер - комп'ютер ». Після переходу в нове меню натисніть кнопку «Далі».
6
Заповніть форму, що відкрилася. Зверніть увагу на той факт, що в даному випадку ви зможете підключити тільки один пристрій до використовуваного Wi-Fi адаптера. Це означає, що при виборі пункту «Ні перевірки автентичності» ви ні чим не ризикуєте.
7
Натисніть кнопку «Далі» і виберіть пункт «Підключити». Після створення мережі активуйте Wi-Fi модуль мобільного телефону і виконайте з'єднання з вашою бездротовою мережею. У налаштуваннях телефону виберіть дане з'єднання основним каналом доступу в інтернет.
8
Відкрийте загальний доступ для Wi-Fi мережі у налаштуваннях комп'ютер а. Перезапустіть підключення до інтернету.