Як включити другу лінію на телефоні. Як зробити 2 лінію на стільниковому.

Сучасне життя настільки динамічне і активне, що багатьом людям за один день нерідко доводиться робити безліч телефонних дзвінків. Щоб у результаті не пропустити найважливіший з них - від колеги або близького, краще заздалегідь подбати про підключення другої лінії на телефоні .
Інструкція
1
Найчастіше в якості другої лінії на мобільному телефоні режимi "Очікування». Перш ніж підключити його до свого телефону, внесіть дану послугу в ваш тарифний план. Для цього зателефонуйте оператору мобільного зв'язку за коротким номером технічної підтримки і попросіть активувати режим «Очікування виклику». Як тільки оператор внесе зміни в тарифний план - як правило, послуга підключається безкоштовно, - можна приступити до зміни налаштувань на самому телефоні .
2
Для активації підключеної послуги «Очікування виклику» зайдіть в меню мобільного телефону і натисніть на пункт «Параметри» або «Настройки», в залежності від моделі апарата. Потім знайдіть функцію «Виклик», «Телефон» або іншу функцію по аналогії і поставте позначку навпроти режиму «Очікування виклику». Тим самим ви перекладете послугу в активний режим.
3
Коли під час наступної розмови ви почуєте звуковий сигнал, подивіться на екран. Якщо на дисплеї з'явиться повідомлення про виклик другого абонента, натисніть на кнопку «відповіді» і почніть розмовляти, не перериваючи лінії першого виклику. Попередній абонент в цей час буде слухати стандартну мелодію очікування.
4
Якщо ви хочете підключити второю лінію до стаціонарного телефону, то спочатку перевірте, чи підтримує апарат подібний режим. Деякі старі телефонні апарати не здатні перемикати режими розмови з однієї лінії на іншу. При наявності саме такої застарілої моделі купите нову модель в салоні стільникового зв'язку або магазині з продажу побутової техніки. Потім зв'яжіться з оператором телефонної компанії, яка надає вам послуги зв'язку на стаціонарний телефон. Принесіть певний пакет документів, напишіть заяву згідно зразку і почекайте, поки згідно обробленої заявці не буде підключена друга стаціонарна лінія.