Як вбудувати телевізор в стіну.

Вбудовування телевізорів в стіни стало дуже актуальним останнім часом. Це дозволяє збільшити простір, якого так часом не вистачає в маленьких квартирах. Також вбудований телевізор додає дизайну будинку або квартири лаконічність і стиль.
Вам знадобиться
  • Телевізор, кронштейн, дюбелі, гіпсокартон, монтажний короб.
Інструкція
1
Оберіть найбільш зручне місце для вбудовування телевізора в стіну. Рекомендується робити це на висоті півтора метрів. Кріплення проводиться завдяки спеціальній панелі і кронштейна з використанням дюбелів не менше 30 мм. Врахуйте, що на телевізор не повинні потрапляти прямі сонячні промені, щоб сприйняття картинки не погіршувався.
2
Переконайтеся, що ваша стіна витримає навантаження від телевізора. Не забудьте, що при вбудовуванні телевізора в стіну вам доведеться прибрати всі дроти від антени та іншої відеоапаратури. Для цього чудово підійде пластиковий монтажний короб. Обклейте його шпалерами або замаскуйте стіну за допомогою гіпсокартону. Можна спробувати сконструювати штучні ніші. В якості стіни дуже часто використовуються дзеркальні або скляні поверхні меблів. У вимкненому вигляді такі телевізори практично непомітні.
3
Пам'ятайте, що вбудовування телевізора передбачає таке його використання протягом декількох років. При цьому необхідно проконтролювати природну вентиляцію, не допускати розташування поблизу опалювальних і нагрівальних приладів, це може згубно позначитися на вашому здоров'ї та самопочутті. Не навантажуйте простір поруч з висячим телевізором різними полками та іншими предметами інтер'єру.
4
Перед встраиванием телевізора продумайте підведення електроенергії. Такі питання вирішуються при ремонті, так як приховане проведення проводів повинен відповідати всім вимогам безпеки. Зверніться за консультацією до електрика, він зможе оглянути ваш будинок, перевірити придатність проводки і провести необхідні підготовчі роботи перед подальшою установкою обладнання.