Як вибрати і купити телевізор.

Сучасні телевізори розрізняються за цілою низкою характеристик. Щоб не помилитися при виборі пристрою, необхідно знати основні параметри, на які слід звернути увагу.
Інструкція
1
Для початку виберіть тип дисплея телевізора. Плазмові панелі володіють високими показниками в області якості зображення. Природно, телевізори з такими дисплеями дорогі. Важливо розуміти, що дана ціна далеко не завжди виправдана.
2
З'ясуйте відстань, на якій знаходитиметься глядач при перегляді телевізора. На підставі отриманих результатів виберіть діагональ дисплея і дозвіл матриці. Для РК-телевізора діагональ не повинні перевищувати 2/3 відстані. Для плазмової панелі дане співвідношення дорівнює 1/1.
3
Врахуйте, що чим вище поточний дозвіл матриці, тим ближче може перебувати глядач. Пам'ятайте про те, що телевізійні передачі, як правило, транслюються в порівняно низькому розширенні.
4
Уточніть показники яскравості і контрастності панелі. Перший показник не є критичним. Виняток становлять ситуації, коли на дисплей будуть потрапляти прямі сонячні промені. Тобто дивитися телевізор з низькою яскравістю при денному світлі буде вкрай важко.
5
Контрастність є показником насиченості колірної гами. В даному відношенні безумовним лідером є плазмові панелі. Виберіть такий телевізор, якщо ви будете підключати його до комп'ютера або DVD-плеєра.
6
Ні в якому разі не купуйте телевізори з великою діагоналлю (50 дюймів і вище) і низьким дозволом матриці (1080х720 пікселів). Спотворення зображення будуть помітні навіть неозброєним оком.
7
Обов'язково перевірте телевізор при покупці. Краще візьміть з собою USB-накопичувач, попередньо записавши на нього спеціальні зображення. Вони являють собою прямокутники, зафарбовані в певні кольори. Перевірте дисплей телевізора. Це дозволить вам запобігти покупку матриці з битими пікселями.
8
При купівлі телевізора в інтернет-магазині обов'язково уточніть можливість і терміни повернення товару.