Як вибрати платіжний термінал. Як поставити платіжний термінал.

Сьогодні зручними у використанні вважаються платіжні термінали . Це спеціальні апаратно-програмні комплекси, які забезпечують можливість прийому різноманітних платежів (мобільного зв'язку, погашення банківських кредитів, оплата комунальних послуг, а також послуг інтернет-провайдерів), а також надають можливість поповнення рахунку банківських карт і особових рахунків платіжних систем.
Інструкція
1
Вивчіть ринок виробників і ознайомтеся з компаніями-виробниками платіжних терміналів, з їх товаром і цінами на нього.
2
Оберіть одну з компаній-виробників. По можливості відвідайте їх офіційне представництво (офіс), де ви зможете поспілкуватися безпосередньо з представниками компанії і задати всі ваші запитання. Так ви будете володіти більшою інформацією і даному постачальнику послуг.
3
Визначте місце, де буде встановлений в майбутньому платіжний термінал, оскільки від цього залежатиме і його вид - тобто, вуличний платіжний термінал або платіжний термінал для приміщення.
4
Виберіть певну, найбільш вподобану вам модель платіжного терміналу.
5
Зверніть увагу на якість комплектуючих платіжного терміналу даної моделі (від їх якості буде залежати термін і тривалість роботи терміналу, а, отже, і Ваш дохід від нього). Не віддавайте перевагу занадто дешевим деталям. Вибирайте платіжні термінали , в яких використовуються комплектуючі таких виробників, як CashCode, Custom, Citizen, Samsung, Acer - це якісні комплектуючі.
6
Переконайтеся в якості і правильності організації внутрішнього простору платіжного терміналу (важливо для його технічного обслуговування), розташуванні вентиляції, в якості всіх кріплень, стійкості по відношенню до зовнішнього впливу.
7
Перевірте міцність корпусу платіжного терміналу.
8
Переконайтеся, що компанія, яка пропонує вам до придбання платіжний термінал, має деяким підмінним фондом, надає послуги щодо гарантійного обслуговування і можливого ремонту платіжного терміналу. В іншому випадку вам доведеться проводити відповідні роботи за власний рахунок.
9
Приступайте до оформлення документів купівлі платіжного терміналу, якщо він задовольняє всім вашим вимогам.