Як вибрати телевізор-монітор. Як вибрати телевізор з підтримкою монітора.

Кількість користувачів, що віддають перевагу широкоформатний телевізор стандартному комп'ютерному монітору, непохитно зростає. Це обумовлено тим, що зазначені ТБ досить легко підключаються до комп'ютера, володіючи при цьому відмінними характеристиками, які не порівнянними з параметрами моніторів.
Інструкція
1
Вибираючи телевізор , який буде використовуватися в якості комп'ютерного монітора, необхідно звернути увагу на величезний ряд особливостей. Природно, почніть з вибору діагоналі пристрою. Якщо ТБ буде перебувати в безпосередній близькості від користувача, відмовтеся від придбання обладнання, розмір дисплея якого перевищує 32 дюйми.
2
Подумайте, чи замінить телевізор стандартний монітор, або обидва пристрої будуть використовуватися спільно? Для якісної синхронної роботи рекомендують використовувати однакове дозвіл матриці. Це означає, що немає сенсу купувати телевізор , що підтримує роздільну здатність 1920х1080, маючи в розпорядженні монітор з матрицею 1366х768.
3
З'ясуйте тип вільних інтерфейсів на вашій відеокарті. Якщо в пристрої присутній вихід HDMI, придбайте телевізор з аналогічним каналом. Такі пристрої, як правило, коштують трохи дорожче.
4
Зверніть особливу увагу на контрастність матриці. Для перегляду телевізійних каналів цей показник не є вкрай важливим. Але зображення, яке передається з комп'ютера, володіє зовсім іншими характеристиками. Краще всього, якщо контрастність буде перевищувати значення 1000: 1.
5
Визначтеся з типом телевізор а. Плазмові панелі, безумовно, володіють високими технічними показниками. Важливо розуміти, що бюджетні моделі таких телевізор ов не витримують постійних навантажень. Це означає, що при систематичній подачі занадто яскравого і насиченого зображення ці пристрої можуть швидко вийти з ладу.
6
Не забудьте з'ясувати доступні варіанти монтажу телевізор а. При використанні пристрою в якості монітора, як правило, його кріплять на стіну, а не встановлюють на стандартну підставку.
Зверніть увагу
Існують так звані TFT панелі. Вони являють собою телевізор, в якому відсутня ТВ-тюнер.