Як вибрати телевізор Philips.

В даний час в магазинах можна спостерігати широкий асортимент різних телевізорів . Якщо ви зупинили свою увагу на пристроях фірми Philips, врахуйте певні особливості існуючих моделей.
Інструкція
1
Відразу врахуйте одну важливу особливість: компанія Philips не випускає телевізори з плазмовим дисплеєм. Це означає, що вам залишається вибирати між стандартними ЖК-пристроями і пристроями з LED-екраном.
2
Основна перевага дисплеїв LED полягає у високій контрастності. Показники передачі кольору в телевізорах з таким дисплеєм значно вище, ніж у звичних ЖК-пристроїв. Виберіть LED-панелі, якщо для вас важлива ця характеристика.
3
Ще одним плюсів описуваних пристроїв - невелика глибина корпусу. Дані моделі відмінно підходять для кріплення на стіну. Тепер виберіть діагональ екрану і уточніть співвідношення сторін.
4
Нова лінійка продукції Philips пропонує телевізори, призначені для перегляду відеофільмів з високим дозволом. Ці 3D-панелі підтримують дозвіл 2560x1080 пікселів і мають співвідношення сторін 21: 9. Придбайте такий телевізор, якщо ви хочете мати домашній 3D-кінотеатр.
5
При виборі стандартних РК телевізорів із співвідношенням сторін 16: 9 обов'язково уточніть показники яскравості дисплея. Для комфортного перегляду телевізора при денному світлі необхідно мати достатньо яскравий екран.
6
Оберіть діагональ дисплея. В даному випадку необхідно керуватися не лише особистими побажаннями, а й особливостями розміщення панелі. Глядач не повинен знаходитися дуже близько до екрану. Для розрахунку оптимальної відстані помножте діагональ дисплея на 1.5.
7
Уточніть наявність додаткових функцій в телевізорі. Існують моделі, які приймають відеосигнал по Wi-Fi каналу, що дуже зручно при використанні телевізора для перегляду супутникового TV. Зверніть увагу на присутність видеовходів, необхідних для підключення зовнішніх пристроїв. Уточніть можливість запуску відео безпосередньо з USB-накопичувачів.