Як вибрати телефон для дитини.

В умовах сучасного суспільства дітям життєво необхідно мати під рукою доступний засіб зв'язку. Тому, якщо у вас є можливість, придбайте дитині телефон . Нехай апарат буде найпростішим - зате ваша дитина буде на зв'язку завжди. При виборі мобільного телефон а для дитини важливо мати на увазі кілька нюансів.
Інструкція
1
Не купуйте занадто дороге мобільний пристрій. По-перше, його функції не будуть повністю затребувані середньостатистичним школярем. А по-друге, занадто висока ймовірність того, що дитина попросту втратить апарат.
2
Запитайте у свого дитини, які функції він хотів би мати в телефон е. Серед величезного числа різних моделей мобільних пристроїв завжди можна знайди дешеве пристрій, що відповідає потрібним запитам.
3
Виберіть тип корпусу мобільного пристрою. Найкраще придбати телефон з цільним корпусом (моноблок). Практика показує, що дані апарати служать значно довше, ніж «слайдери» і «розкладачки». Крім того, моноблоки більш стійкі до механічних пошкоджень.
4
Приділіть увагу додаткових функцій мобільного телефон а. Якщо ваша дитина воліє у вільний час слухати музику, придбайте пристрій з функцією mp3-плеєра або FM-радіо.
5
Не забудьте вивчити модельний ряд телефон ов підвищеної міцності. Якщо ви впевнені в тому, що ваша дитина не втратить мобільний пристрій, має сенс переплатити 20-30 доларів за телефон з додатковим захистом. Це істотно продовжить термін експлуатації апарату.
6
Уточніть термін роботи мобільного телефон а без підключення до мережі змінного струму. Основна мета покупки даного пристрою: можливість в будь-який час зв'язатися з дитиною. Буде краще, якщо телефон може функціонувати 7-10 днів без підзарядки.
7
Пам'ятайте про те, що при виборі мобільного телефон а необхідно орієнтуватися на вік дитини. Для першокласника можна придбати найпростішу, але міцну модуль. Учневі старшої школи краще мати під рукою функціональний пристрій, який відповідатиме його особистим запитам.
8
Підійдіть відповідально до вибору оператора і тарифного плану. В іншому випадку ви ризикуєте в перші місяці витратити на обслуговування телефон а майже стільки ж, скільки заплатили за сам апарат.