Як вибрати хороший сенсорний телефон.

Багато сучасні мобільні телефони і комунікатори наділені сенсорним дисплеєм. Ця технологія дозволяє значно розширити розмір екрану, не сильно збільшуючи габарити самого пристрою.
Інструкція
1
Природно, головною відмінною рисою мобільного телефону з сенсорним управлінням є його екран. В бюджетних моделях мобільних пристроїв, як правило, використовуються резистивні екрани. Придбайте такий телефон, якщо ви не хочете переплачувати за додаткові можливості.
2
Основна перевага резистивних дисплеїв - підтримка роботи з безліччю різних покажчиків. Дані дисплеї приймають сигнал не тільки від пальців, але і від стілусів, олівців і будь-яких інших предметів. Якщо ви хочете максимально використовувати можливості мобільного пристрою, придбайте телефон з проекционно-ємнісним дисплеєм.
3
Для роботи з цими екранами не можна використовувати стілуси. Основні переваги подібних дисплеїв: несприйнятливість до забруднень, підтримка функції multi touch, довговічність і висока ступінь прозорості. Виберіть пристрої з таким дисплеєм, якщо для вас важливі зазначені плюси.
4
Якщо ви не хочете постійно використовувати сенсорний дисплей мобільного телефону, придбайте пристрій з додатковою клавіатурою. Існують пристрої з висувною панеллю, яка не заважає при звичайному використанні апарату.
5
Приділіть особливу увагу додатковим функціям купованого мобільного пристрою. Практика показує, що сенсорні телефони наділяють цілим рядом спеціальних утиліт. Найчастіше можна зустріти вбудований mp3-програвач, програму для перегляду відеофайлів, фотокамеру і навіть GPS-навігатор.
6
Основний недолік бюджетних моделей сенсорних телефонів - порівняно слабка акумуляторна батарея. Описувані мобільні пристрої збільшують значно більше енергії в порівнянні з клавішними аналогами. Обов'язково уточніть заявлений термін роботи АКБ в активному режимі без підзарядки.