Як вивести звук з ноутбука на телевізор. Як налаштувати звук телевізор від ноутбука.

Деякі мобільні комп'ютери мають порівняно слабкою акустичної системою. Для комфортного прослуховування музики рекомендують підключати ноутбуки до зовнішніх пристроїв.
Вам знадобиться
  • - кабель Jack - 2 RCA;
  • - кабель HDMI-HDMI.
Інструкція
1
Якщо у вас немає окремої акустичної системи, використовуйте телевізор для прослуховування музики. Описаний метод може стати в нагоді і для передачі звуку спільно з відеозображенням. Уточніть наявність порту Jack 3.5 в корпусі телевізора.
2
Придбайте спеціальний кабель, на обох кінцях якого розташовані конектори Jack 3.5. Ви також можете використовувати адаптер Jack - 2 RCA. Підключіть аудіовихід мобільного комп'ютера до обраних портам телевізора.
3
Включіть обидва пристрої. Після завантаження операційної системи відкрийте програму, призначену для настройки звукової плати. Переконайтеся в тому, що використовуваний порт активний. Налаштуйте його відповідним чином. Виберіть тип акустичної системи «Передні динаміки».
4
В меню телевізора знайдіть пункт «Джерело звуку». Виберіть порт, через який ви здійснили з'єднання з мобільним комп'ютером. Відкрийте аудіоплеєр та запустіть довільний трек. Налаштуйте еквалайзер.
5
Надіслати звук з ноутбука на телевізор можна і через канал HDMI. Придбайте кабель із зазначеним портом на обох кінцях. З'єднайте з його допомогою мобільний комп'ютер з телевізором.
6
В налаштуваннях ТВ виберіть даний порт як основний приймач звукового сигналу. У мобільному комп'ютері відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Обладнання та звук».
7
Клацніть по посиланню «Управління звуковими пристроями». В меню «Відтворення» повинен бути активний пункт «Динаміки». Клікніть по другій доступною іконці - HDMI Output. Натисніть кнопку «Властивості». Активуйте пункт «Використовувати цей пристрій».
8
Поверніться в попереднє меню і натисніть кнопку «За замовчуванням». Запустіть аудіотрек і перевірте якість сигналу. Важливо відзначити, що канал HDMI здатний передавати цифровий сигнал високої якості. Якщо до телевізора підключена хороша акустична система, використовуйте даний канал для виведення звуку з мобільного ПК.