Як вивести картинку на телевізор.

Багато сучасні комп'ютерні дисплеї підтримують відео високої роздільної здатності. Незважаючи на цю особливість, деякі користувачі воліють виводити зображення на дисплей телевізора .
Вам знадобиться
  • - кабель HDMI-HDMI;
  • - коннектор DVI-HDMI.
Інструкція
1
Приступіть до вибору роз'ємів, доступних у вашому телевізорі. Практика показує, що набагато розумніше використовувати цифрові канали передачі даних, наприклад DVI-D і HDMI. Знайдіть відповідні корти на корпусі телевізора .
2
Вивчіть відеовиходи, розташовані на відеокарті комп'ютера. У сучасних адаптерів, як правило, присутні порти DVI і HDMI. Порівняно старі моделі відеокарт позбавлені виходів HDMI. У таких випадках прийнято використовувати спеціальні перехідники.
3
Виконайте підключення відеоадаптера комп'ютера або ноутбука до відповідного роз'єму телевізора . Використовуйте рекомендовані перехідники в разі потреби. Пам'ятайте про те, що далеко не всі коннектори DVI-HDMI придатні для передачі звукового сигналу.
4
Налаштуйте параметри роботи телевізора . Для цього виконайте такі процедури: знайдіть пункт «Джерело сигналу» і виберіть використовуваний зараз роз'єм.
5
Увімкніть комп'ютер і почекайте, поки завершиться завантаження операційної системи. Після цього на дисплеї телевізора з'явиться зображення, передане з відеокарти. Якщо ви спостерігаєте картинку робочого столу без додаткових елементів, виконайте настройку синхронної роботи пристроїв.
6
Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу. У розгорнулося вікні вкажіть пункт «Дозвіл екрану». Після відкриття нового меню виділіть іконку стандартного монітора і виберіть пункт «Дублювати екран». Після активації описаної функції ви будете спостерігати ідентичне зображення на обох дисплеях.
7
Для незалежного використання телевізора і монітора активуйте функцію «Розширити дисплей». При цьому дуже важливо заздалегідь вибрати відповідний дозвіл основного екрану. Це позбавить вас від спотворення зображення.
Якщо у вас є телевізор , ви можете легко вивести зображення з комп'ютера на його екран. На ньому зручно дивитися фільми і фотографії, грати в ігри. Крім того, застосувавши функцію розширення екрану, ви зможете продовжувати працювати на комп'ютері в той час, коли ваші близькі будуть дивитися кіно або фотографії.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер і телевізор мають роз'єм HDMI, то з'єднавши ці пристрої за допомогою HDMI кабелю, ви зможете не тільки вивести зображення на екран телевізор а, а й передати звук на телевізійні колонки. У меню телевізор а слід вибрати підключення із зовнішнього джерела. Зазвичай це кнопка AV або Video на пульті телевізор а. На комп'ютері, у властивостях екрану включіть виведення зображення в монітор. Якщо ви хотіли б розширити екран, то виберіть «Розширений екран». Якщо зображення в телевізор е не з'явиться, переконайтеся, що виставлене дозвіл екрана підтримується телевізійним приймачем.
2
Якщо в телевізор е або комп'ютері немає HDMI інтерфейсу, скористайтеся звичайним VGA кабелем - зазвичай таким кабелем монітор підключається до комп'ютера. Поєднавши комп'ютер і телевізор , вам залишиться виконати ті ж дії, що і у випадку підключення за допомогою кабелю HDMI.
3
Якщо телевізор не сучасна і в ньому немає навіть VGA роз'єму, залишається останній варіант - підключення комп'ютера за допомогою кабелю S-Video. Підключивши комп'ютер за допомогою такого кабелю, вам слід знайти сигнал, що надходить з комп'ютера за допомогою налаштування каналів. На одній з частот ви виявите зображення, яке передає ваш комп'ютер.