Як відновити салон автомобіля. відновлення оббивки двері авто.

Природний знос і різного роду ушкодження інтер'єру автомобіля неминучі. І, рано чи пізно, питання відновлення салону набуває все більшої актуальності. Почніть з генерального прибирання: вичистіть, вимийте і пропилесосьте салон. При необхідності зробіть хімчистку.
Вам знадобиться
  • - склади для відновлення обшивки;
  • - гель-пластифікатор;
  • - оббивні матеріали;
  • - нові деталі інтер'єру.
Інструкція
1
Ремонт салону почніть з обшивки. Подряпини на шкірі, плями, пропалені місця, протерті ділянки полагодите самостійно за допомогою ремонтних комплектів, що продаються в автомагазинах. Пошкодження на великих площах оббивки самому ліквідувати складно. Залежно від ступеня та площі зіпсованих ділянок перетяните обшивку повністю або зверніться до фахівців.
2
Незалежно від того, самостійно буде проводитися перетяжка салону або із залученням майстрів, постарайтеся особисто брати участь у виборі матеріалу оббивки. Колір, якість і фактура матеріалів сформують новий вигляд інтер'єру. Якщо обшивка різних частин салону буде виконана з різних матеріалів, до ремонту кожної частини поставтеся індивідуально.
3
Щоб відремонтувати велюрову оббивку за допомогою спеціального ремкомплекта, на основу-латку спочатку нанесіть склад, який точно скопіює відновлюване покриття. Потім прикладіть латочку на пошкоджене місце і проведіть її термічну обробку феном. При точному виконанні всіх інструкцій дефект повністю зникне.
4
Відновлюючи шкіряну оббивку, використовуйте склади з назвою «рідка шкіра». Технологія ремонту нескладна, але займає багато часу за рахунок того, що склад потрібно нанести в декілька шарів. Тільки багатошаровим покриттям пошкодженої ділянки ви зможете повністю замаскувати дефект. Щоб відтворити текстуру шкіри, спеціальним гелем зробіть зліпок структури автокожа, а потім приклейте цю латку на відновлений ділянку.
5
Для відновлення пластикових деталей інтер'єру придбайте гель-пластифікатор. Він добре справляється з різного роду подряпинами і відколами. Щоб зернистість гелю максимально повно збігалася з текстурою відновлюваної пластмаси, проконсультуйтеся з продавцем-консультантом. При можливості, візьміть з собою ремонтовану деталь в магазин. Крім того, гелем-пластифікатором можна склеїти тріщини на пластикових деталях. Якість виконання відновлювальних робіт при цьому буває набагато вище, ніж при використанні звичайного клею, тому що разом зі склеюванням відновлюється і зовнішній вигляд деталі.
6
Щоб на великих пластикових деталях ліквідувати численні подряпини і потертості, пофарбуйте деталь заново. Для цього повністю демонтуйте ремонтовану деталь, зачистите її наждачним папером і знежирте. Нанесіть грунт, а після нього - спеціальну фарбу в кілька шарів. Кожен шар накладайте після повного висихання попереднього. Після закінчення покрийте відновлюваний елемент лаком.