Як більше приділяти часу дітям.

В силу своєї зайнятості батьки мало часу приділяють дітям . Спілкування найчастіше зводиться до коротких односкладових фразам і побутовим клопотам. Дитина сита, взута, одягнена, а на решту ні сил, ні бажання вже не залишається. Це погано, діти потребують любові та уваги батьків. Трохи змінивши звичний розпорядок дня, ви зможете приділяти їм набагато більше часу.
Інструкція
1
Заздалегідь плануйте свій день. Не старайтесь «згорнути гори», розумно розраховуйте час і сили. Розставте пріоритети. Важливі і невідкладні справи занесіть в початок списку, а другорядні можна відкласти на потім або розбити їх виконання на кілька днів. Врахуйте і маршрут своїх пересувань, так ви заощадите масу часу.
2
Не обов'язково все кидати і сидіти поряд з дитиною. Залучайте дітей до домашніх справ. Спільна праця набагато корисніше, ніж перегляд чергового мультфільму. Діти самі часто просять навчити їх чому-небудь. Готуйте разом з дитиною, садіть рослини, доглядайте за тваринами, займайтеся ремонтом або рукоділлям. Тим самим ви не просто спілкуєтеся, а й передаєте свій досвід дітям .
3
Не відмахується від дитини, мотивуючи це своєю зайнятістю або втомою. Навіть по дорозі в магазин можна поговорити і обмінятися новинами.
4
Частіше беріть дітвору з собою в поїздки. Якщо у вас є друзі з дітьми, організуйте сімейну зустріч. Виберіть місце, де поблизу є дитячий майданчик. Поки дорослі спілкуються, діти досхочу набігаються і награються. Виїжджайте всією сім'єю на природу. Прогулянки лісом, активні ігри на свіжому повітрі і ароматний шашлик - діти обожнюють такі заходи.
5
Придумайте сімейні традиції. Це може бути святкова вечеря по суботах, вечір настільних ігор по середах або недільний похід в кіно або в басейн. Намагайтеся не пропускати подібні заходи і підтримувати традицію, це дуже зближує сім'ю.
6
Протягом дня здзвонюєтеся з дитиною, дізнавайтеся, як у нього справи, що нового. Якщо ви знаходитесь у відрядженні або в гостях в іншому місті, обов'язково ввечері поспілкуйтеся з дітьми по телефону або через Скайп. Обговоріть, як пройшов день, розкажіть свої новини, побажайте добраніч. Незалежно від свого віку кожна дитина потребує душевного тепла і батьківської уваги.