Як швидко навчити дитину буквах. з чого почати вивчення абетки з дитиною.

Як тільки малюк почне розмовляти повними фразами, можна почати навчання буквах . У цей період діти швидше запам'ятовують інформацію, що надходить. Якщо у дитини досить розвинені абстрактне мислення і пам'ять, то він в змозі вивчити алфавіт за 3-4 місяці.
Вам знадобиться
  • - кубики;
  • - картки із зображенням букв;
  • - магнітна дошка;
  • - плакати.
Інструкція
1
Вчіть малюка буквах в ігровій формі. Нехай заняття будуть не нав'язливими, що не тривалими, але регулярними. Виділіть спочатку для уроку 5-7 хвилин, поступово збільшуючи час, доведіть до 25-35 хвилин. Постарайтеся зацікавити малюка, щоб він сам був ініціатором навчання алфавітом.
2
Навчіть дитини спочатку звукам, а потім їх зображенню - буквах . Поясніть малюкові, що будь-яке слово складається з звуків, а потім вкажіть на зв'язок цього звуку і його письмової форми. З самого початку вчите малюка правильно вимовляти звуки. Наприклад, «М» замість «Ме» або «Ем», інакше надалі йому буде складніше навчитися читати.
3
Придбайте для дитини кубики з буквах і і картинками. Спробуйте для початку навчити дитини асоціювати букви зі знайомими предметами побуту, близькими людьми, іграшками, тваринами. Називайте звук і запропонуйте малюкові знайти кубик з відповідною буквою. Коли він повністю освоїть цю гру, покажіть інші картинки з цими ж буквах і. Крім кубиків у вивченні букв допоможуть магнітні плакати, дитячі комп'ютери, картки із зображенням букв, дошки з магнітними буквах і.
4
Повторюйте постійно вивчений матеріал. Читайте дитині віршики, що починаються з пройденою літери. Перед сном запитаєте, яку букву він вивчив за сьогоднішній день.
5
Оточіть малюка зображенням букв. Це можуть бути плакати на стінах або просто вирізані силуети букв з картону, постільна білизна та одяг з абеткою, м'які іграшки, печива у вигляді букв, дитячий посуд, магнітики на холодильник. Коли дитина постійно буде стикатися з предметами, які зображують літери, він швидше їх запам'ятає.
6
Хваліть малюка за кожен його успіх. Таким чином ви підтримаєте інтерес до навчання, створите мотивацію і стимул до навчання. Лаяти маленької людини за помилки в жодному разі не слід. Це може привести надалі до розвитку комплексів і невпевненості себе. Як тільки малюк освоїть алфавіт, вчіть його складати букви в склади, а потім склади в слова.