Як бути при конфлікті з вихователем дитячого садка.

Для батьків їхні діти - найкращі. Відправляючи свого малюка в дитячий сад, вони сподіваються, що йому там буде затишно і весело. Але бувають такі ситуації, коли через непорозуміння або інших причин виникають конфлікти між батьками і вихователем.
Інструкція
1
Поговоріть вдома з дитиною і уточніть, що конкретно йому не подобається в дитячому садку. Малюки - великі фантазери і вам не варто відразу роздувати проблему. Але якщо дитина плаче і неодноразово скаржиться на конкретного вихователя, тоді вам варто розібратися в ситуації.
2
Спочатку поговоріть з педагогом, вислухайте його точку зору і переконайтеся, наскільки обґрунтовані ваші претензії. Безсумнівно, у вас є чітке переконання, як потрібно правильно виховувати дітей, але в дошкільному закладі існують свої вимоги, режим роботи та педагогічні методи. Вихователь виконує свою роботу, слідуючи встановленим нормативам і дотримуючись посадові інструкції.
3
Якщо причин а конфлікту несуттєва, постарайтеся прийти до компромісу. Попередьте вихователя про особливості поведінки вашої дитини, підкажіть, як слід вчинити, якщо малюк почне вередувати або балуватися. Розкажіть про улюблених іграх та захоплення дитини, відзначте особливості його характеру і темпераменту. Тим самим ви трохи полегшити роботу педагога, згладите ситуацію і збережете свої нерви.
4
Якщо ви вважаєте, що вихователь не виконує своїх прямих обов'язків або своїми діями завдає шкоди дітям, зверніться зі скаргою до завідуючої дитячим садом. У тому випадку, якщо дії педагога загрожують безпеці та здоров'ю дитини, йдіть у відділ освіти або в поліцію. Після перевірки до недобросовісного педагогу будуть застосовані суворі заходи аж до звільнення. На щастя, такі жорсткі методи потрібні вкрай рідко.
5
Постарайтеся відкинути особисті симпатії. Якщо вам не подобається зовнішній вигляд або вік вихователя - це ще не привід чіплятися до його роботи і вступати в конфлікт. Якщо ваша дитина із задоволенням ходить у дитячий садок, ви бачите, що він досяг успіхів у розвитку - це найкраща оцінка роботи педагога.