Як вести щоденник вагітності.

Вагітність - самий загадковий і дивовижний період у житті жінки. Кожен місяць виношування малюка майбутня мама спостерігає різні зміни у своєму організмі. Перші підозри про вагітності , початок токсикозу, перше УЗД, ворушіння майбутнього малюка - жінці здається, що всі ці події вона запам'ятає назавжди. Однак після народження дитини все це, як правило, швидко забувається. Тому всі події, пов'язані з вагітністю, краще фіксувати в особливому щоденнику.
Вам знадобиться
  • - зошит
Інструкція
1
Для ведення щоденника ви можете використовувати як спеціальний журнал для вагітних, що продається в багатьох спеціалізованих магазинах для майбутніх мам, так і звичайну зошит.
2
Запишіть у щоденнику вагітності дату своєї останньої менструації. Вона потрібна для того, щоб дізнатися приблизну дату майбутніх пологів. Розкажіть про той день, коли ви зрозуміли, що вагітні, запишіть, які почуття та емоції ви випробували. Не забудьте написати про появу таких симптомів, як втома, нудота, зміна смакових уподобань. Вкажіть в щоденнику свій первісний вагу і окружність живота.
3
Кожну наступну тиждень вагітності ви будете помічати самі різні зміни, які відбуватимуться всередині вас. Обов'язково розповідайте про них у своєму щоденнику. Виділяйте найважливіші, на ваш погляд, події: перша звістка про вагітності , перший поштовх малюка, перша покупка дитячих речей, перші родові сутички.
4
Записуйте і те, як ви себе почуваєте, як змінюється ваш настрій, які чинники на це впливають. Вкажіть в щоденнику вагітності дату першого УЗД, розкажіть про ваші емоціях в той момент, коли ви вперше побачили вашого малюка на екрані монітора.
5
Не забудьте зафіксувати і дату першого ворушіння плода. Розповідайте в щоденнику про свої припущення і відчуттях, пов'язаних зі статтю майбутнього малюка. Вказуйте інформацію про набирання ваги. На останніх тижнях вагітності пишіть про всі свої переживання і очікуваннях, пов'язаних майбутніми пологами.
6
Те, в якому стилі буде заповнений ваш щоденник вагітності , залежить тільки від вас. Ви можете заповнювати його у формі найпростішої хроніки або бесіди з вашим майбутнім малюком. Записуйте всі свої радості і тривоги. Не турбуйтеся про правильність формулювань, адже щоденник ви ведете для себе, а не для громадськості.
7
Перечитуючи свій щоденник вагітності в майбутньому, ви знову зможете пережити одне з найсвітліших і щасливих періодів свого життя.