Як вибрати зимову шапку для дітей. зимова шапка для малюка.

У зимову пору року найбільш вразливою частиною тіла малюка є вуха. Незахищені вушка можуть призвести до постійних і частих захворювань. Щоб уникнути такої неприємності, необхідно дуже ретельно і відповідально підійти до вибору дитячого зимового шапки.
Інструкція
1
Зверніть увагу на внутрішню частину дитячої шапки, яка контактує з ніжною шкірою малюка, вона повинна бути з натуральних матеріалів. Віддайте перевагу бавовні, так як шерсть буде колотися і дратувати шкіру дитини. Подивіться на шви, вони не повинні стикатися з головою.
2
Якщо ви хочете купити хутряну модель, подивіться, щоб вставка з тканини була з натурального матеріалу, з додаванням синтетичної нитки, це робить шапку міцнішою. Хутро має бути м'яким, щоб не натирати шкіру дитини.
3
Вибирайте дитячу зимову шапку за розміром, вона не повинна бути ні тісної, ні великої. Для цього виміряйте окружність голови своєї дитини, якщо у вас немає можливості взяти його на примірку. Або скористайтеся приблизними стандартами співвідношення віку дитини і кола голови: 3 міс./35-40 см, 3-6 міс./42-44 см., 6-12 міс./44-46 см., 1-2 роки/46 -48 см., 2-3 роки/48-50 см., 3-5 років/50-54 см., 5-8 років/52-56 см.
4
Подивіться, щоб шапка мала регульовані зав'язки і фіксатори, що дозволяють їй щільно сидіти на голові малюка.
5
Обов'язково переконайтеся, що у вашої дитини немає алергій на матеріал, з якого зроблена шапка.
6
Пам'ятайте, що модель, тканину, крій і навіть розмір дитячої зимової шапки визначається за умовами використання. Це означає, що так само, як і переохолодження, небажаний перегрів. Якщо в сильний мороз дитина тривалий час перебуває без руху, що вкрай небажано, його голова повинна бути утеплена якомога надійніше, але тут важливо не переборщити з утепленням. Віддайте перевагу шапці, яка має бавовняну підкладку, вона має гарну теплорегуляції.
7
Що стосується моделі дитячого зимового шапки, то тут все залежить від вашого смаку і бажання. Практичним варіантом є шапка-шолом, надійно закриває вуха, голову і шию малюка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gN_3oBXmY5g