Як вибрати ковдру для дитини. ковдру для дитини 6 років.

Враховуючи, що новонароджений більшу частину часу спить, для його комфорту дуже важливий правильний вибір перших постільних речей: ковдри і подушки, а також якісної білизни. В даний час в магазинах запропоновано таке розмаїття дитячого приданого, що зробити вибір дуже важко. При цьому потрібно враховувати всі показники - стан здоров'я малюка, пора року, мікроклімат приміщення, а також фінансове становище сім'ї.
Інструкція
1
Ковдри бувають різні за розміром, тому необхідно визначити - чи буде ця постільна приналежність використана тільки в дитячий період, або ж краще взяти її на виріст. В останньому випадку, придбавши дитяче ковдру трохи більшого розміру, можна буде використовувати його досить довгий проміжок часу. Крім цього, ковдру не повинно бути єдиним, так як необхідно враховувати ще й пора року: тобто одне повинно бути легким, наприклад, байковим, а друге - теплим. Маючи перед очима величезний асортимент дитячих приладдя, часом, важко зробити свій вибір.
2
Дитяче ковдру з синтепону або холлофайбера легке і тепле, чудово стирається в пральній машині, не викликає проблем по догляду за ним. Чохол для нього традиційно шиється з бавовняних набивних тканин з яскравими малюнками забавних персонажів. Проте істотним мінусом є недостатня повітропроникність, а також накопичення електростатичного заряду.
3
Дуже теплим є ватяну виріб, так як у своїй основі має звичайний шар вати, яка складається з целюлози, що представляє собою натуральний продукт. Чудово вбирає надлишкову вологу, добре утримує тепло, володіє повітропроникністю. Однак має свої недоліки, а саме - це ковдру досить важкий. Виріб проблемно в догляді - важкувато для прання і досить довго сохне. Крім цього, вата може вбирати в себе запахи, скочуватися, збиватися в грудки, що в підсумку призводить до втрати первинних якостей.
4
Вовняна ковдру має в якості наповнювача натуральне волокно. Воно чудово підходить для такого роду виробів, але тільки в тому випадку, якщо у дитини немає алергії на шерсть. Володіє винятковими якостями: поглинає надлишкову вологу, прекрасно гріє, має хорошу повітропроникність. Особливості виготовлення перешкоджають звалювання шерсті в грудки. Чохол зазвичай зшитий з натуральних тканин - бавовни або шовку. Однак ковдру недостатньо зручно у догляді, так як прати його не можна, а для обробки потрібно хімічне чищення. Крім цього, шерсть може стати ласим шматочком для молі.
5
Хорошим варіантом для дитини є пухова ковдру , що має натуральний наповнювач. Завдяки йому виріб має невелику вагу, чудово вбирає вологу, а також володіє такими якостями, як повітропроникність, якісне теплозбереження та поглинання надлишкової вологи. Чохол шиється подвійний: у внутрішній шар кладеться вовняний наповнювач, а потім виріб декорується натуральними тканинами. Однак пух, іноді навіть після обробки, має останки пір'яних кліщів, що може стати причиною прояви у малюка алергії.
6
Ідеально за своїми якостями шовкове виріб, так як в якості наповнювача використано волокно коконів тутового шовкопряда. Саме це ковдру відповідає всім стандартам, до яких відносяться повітропроникність, хороше вбирання вологи, відсутність електростатичного заряду. Крім цього, воно дуже тепле, не може служити причиною появи алергії і не викликає проблем з доглядом. Чохол для ковдри шиється тільки з високоякісних натуральних матеріалів. Єдиним мінусом можна вважати його вартість, яка в порівнянні з іншими варіантами набагато вище.