Як вибрати домашнього вихованця.

Зараз вибір домашніх вихованців дуже великий. Собаки, кішки, хом'яки, папуги, черепахи, рибки, змії, павуки і навіть мавпочки - будь-якого з них можна придбати в звичайному зоомагазині. Для того щоб вибрати найбільш підходящого вам домашнього вихованця , необхідно знати про особливості його поведінки і характеру.
Інструкція
1
Самі вірні і люблячі домашні вихованці - це собаки. Існує безліч порід, з яких ви можете вибрати найбільш відповідну саме вам.
2
Перш за все, дізнайтеся про вподобану вам породі якнайбільше. Для любителів активного відпочинку найбільш підходящий варіант - рухливе грайливе тварина. Тим, хто віддає перевагу проводити свій вільний час вдома, краще придивитися до спокійним меланхолійним собакам. Не забудьте врахувати при виборі вихованця і стан здоров'я своєї родини. Якщо хто-небудь з ваших родичів страждає алергією, віддайте перевагу короткошерстим породам, ніж довгошерстим.
3
Оцініть і умови утримання вашої майбутньої собаки. Одним вихованця м потрібно великий простір для того щоб рости здоровими і щасливими, іншим - максимум уваги господаря. Пам'ятайте про те, що собака за своїми поглядами на життя, інтересам і поведінці дуже схожа на дитину. Тому, зважившись на її придбання, будьте готові до того, що вихованця потрібно буде довго і терпляче виховувати.
4
Дуже популярними домашніми вихованця ми є кішки. Вони вимагають від свого господаря багато уваги і терпіння. Якщо ви вирішили завести у себе вдома кішку, будьте готові до того, що вам доведеться привчати її до туалету, когтеточке, мисці з їжею.
5
Котяча шерсть, так само як і собача, може викликати алергію. Тому перш ніж принести в свій будинок кошеня, поспілкуйтеся з ним якийсь час і переконайтеся в тому, що його шерсть ніяк не впливає на ваше здоров'я.
6
Кішки найбільше підходять спокійним людям, здатним пробачити своєму вихованцеві все його витівки, не вдаючись до жорстких покарань. Ці тварини не переносять ні жорстокості, ні байдужості.
7
Якщо ви готові терпіти в своєму будинку балаканину невгамовного співрозмовника, виберіть в якості домашнього вихованця канарку чи папугу. Але майте на увазі, що птахи, як і всі інші живі істоти, мають деякі потреби, які неодмінно доводиться задовольняти, наприклад, час від часу випускати їх з клітки.
8
Для тих, у кого немає можливості проводити зі своїми домашніми вихованця ми багато часу, ідеальним варіантом є морські свинки, хом'ячки та карликові кролики. Ці тварини рідко відповідають ласкою на ласку, їм не потрібно приділяти багато уваги, крім цього, вони досить-таки невибагливі.
Тхори все більше стали вважатися домашніми улюбленцями поряд з кішками і собаками. Виховання і догляд за тхором трохи відрізняється від догляду за іншими домашніми вихованцями.
Купувати тхора бажано у приватних заводчиків, в клубах і племінних центрах. Потрібно знати, що у кожної тварини індивідуальний темперамент і характер, утримувати вдома однаково добре і самку і самця. До чотирьох місяців у тхорів формуються звички і характер. Отже до чотиримісячного віку, ви зможете визначити темперамент вашого улюбленця.

Види і характер тхорів

Тхір відноситься до сімейства куницевих. Відомі три основних види тхорів: американський, євразійський - лісовий (чорний), євразійський - степовий (білий) .Хорьков привчили ще в Стародавньому Єгипті, і вони прекрасно живуть з людьмі.Прежде ніж купувати тхора гарненько подумайте. Чи згодні ваші домочадці, що в квартирі з'явиться невгамовний, шалений і всюди сунуть свій ніс, звіря, поведінка якого порівнянно з грою трирічної дитини. Чи згодні ви витрачати час на тхора, прощати йому капості, доглядати за ним, прибирати клітку. І якщо ви купите тхора, він подарує вам свою прихильність і любовь.Еслі ви задумали поселити у себе це красиве, миле і невгамовне тварина, то вам краще купувати пару, бо один занудьгує і втратить інтерес до життя. А вдвох у вашу відсутність вони спатимуть і грати один з одним.

Вибір тварини

Бажано купувати вже дорослих особин. Домашні тхори в чотиримісячному віці вже достатньо подорослішали, щоб звикнути до нового господаря. У чотиримісячних тхорів характер вже достатньо сформований, і при знайомстві з твариною ви зможете визначити, чи влаштує вас тхір. Тварини в такому віці вже прекрасно розбираються, в тому, що таке добре, і що таке погано, і прекрасно розуміють призначення лотка. І домашні тхори, вже розуміють і приймають правила поведінки у вашій квартіре.Еслі купити тхора в двомісячному віці, то необхідно розуміти, що він болісно ставиться до нераціонального харчування та малої фізичному навантаженні. Значить, перш ніж придбати такого цуценя, ви повинні уважно вивчити літературу по догляду за хорькамі.Еслі ви вирішили купувати дорослого тхора, ви повинні розуміти, що завоювати його довіру вдасться не відразу. І якщо ви будете ставитися до нього з терпінням і любов'ю, то він відповість вам тим же.У кожної особини є свої особливості. Самці більші, хутро у них красивіше і гущі, зате самки витончені, мініатюрні і менше їдять, вони моторні й грайливі. Чим старше стає самець, тим він лінивіше і менше рухається. Так що вибирайте тварина на свій смак, і пам'ятайте, у вашому домі тепер живе жива істота, яка очікує вашої любові і ласки.