Як вибрати місце для кішки.

Кожна кішка по-своєму індивідуальна, володіє своїми звичками і смаками. Однак будь-який з них потрібно приховане від чужих очей затишне містечко, в якому можна усамітнитися на деякий час, відпочити і при цьому відчувати себе в цілковитій безпеці. Тому дбайливий господар заздалегідь продумає зручне для своєї тварини місце для сну.
Вам знадобиться
  • - котячий будиночок або корзинка;
  • - іграшки;
  • - когтеточка.
Інструкція
1
Враховуйте при виборі місця для кішки, що ці тварини віддають перевагу затишні місця. Там їм повинно бути затишно, м'яко, тепло і комфортно. Часто кішки вибирають для відпочинку коробки, шафи, шифоньєри, подушки. Тому відразу ж зробіть недоступними для кішки ті місця, де їх перебування небажано.
2
Вирішіть для себе, чи будете ви дозволяти кішці спати разом з вами в ліжку. Якщо ви не проти такого співжиття, то не забувайте вчасно прищеплювати і глистогінний тварина. У разі, якщо ви не хочете бачити кішку на вашому спальному місці, з перших же днів категорично припиняйте її спроби забратися до вас на ліжко.
3
Придбайте для кішки кошик з невисокими, близько 5-10 см, бортиками або спеціальний будиночок. При виборі будиночка зверніть увагу, наскільки зручно проводити його чистку від шерсті, скільки місця він займе у вашій квартирі. Застеліть дно м'якою ковдрою. У будиночку з дахом повісьте біля входу невелику кульку, щоб кішка могла грати з ним, коли захоче. Також поруч можна поставити когтеточку.
4
Визначте місце , куди ви поставите котячий будиночок. Воно повинно бути далеко від входу в кімнату, балконних дверей. Нехай це буде саме непрохідне місце в квартирі. Прослідкуйте, щоб не було протягів. У кішки має бути постійний доступ до миски з їжею і водою і до туалетного лотка.
5
Познайомте кішку з її спальним місце м. Але не саджайте в нього тварина насильно, інакше кішка злякається і надалі відмовлятиметься до нього навіть підходити. Дайте їй обнюхати майбутній будиночок, обтертися і звикнути до нового місця. Вона повинна упевнитися в надійності та безпеки свого житла. Спробуйте переставити будиночок в інше місце , якщо кішка відмовляється в ньому спати, пограйте з нею біля будиночка, заманюючи її всередину іграшкою.
6
Ніколи не кричіть і не лайте кішку, коли вона знаходиться на своєму спальному місці. Не слід діставати кішку з будиночка, якщо вона сховалася в нього. Тварині обов'язково потрібно місце , де воно буде відчувати себе захищеним.