Як безкоштовно вставити зуби.

Протезування зубів - досить дорога процедура, і не всі можуть собі дозволити її оплатити. В рамках соціальної підтримки малозабезпечених верств населення абсолютно безкоштовно зубні протези можна встановити в порядку черги за полісом обов'язкового медичного страхування.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - паспорт (свідоцтво про народження);
  • - довідка про доходи;
  • - довідка про склад сім'ї;
  • - довідка з місця проживання;
  • - довідка з поліклініки;
  • - медичний поліс;
  • - страхове пенсійне свідоцтво;
  • - довідка, що підтверджує право на позачергове протезування.
Інструкція
1
Відділи соціального захисту населення ведуть запис на чергу громадян, які потребують зубопротезування. Для постановки на чергу вам необхідно заповнити заяву, пред'явити довідку про склад сім'ї, паспорт, довідку про доходи уніфікованої форми 2-ПДФО за три місяці на кожного члена сім'ї, вказаного в довідці.
2
Дітям до 18 років необхідно представити заяву, паспорт, до 14 років - свідоцтво про народження і паспорт одного з батьків, опікунів або законних представників, довідку з місця проживання форми №9, довідку з поліклініки, що підтверджує необхідність протезування зубів. Присутність батьків, опікунів або законних представників при постановці на чергу дитини до 14 років обов'язково.
3
Безкоштовне протезування проводять громадянам, визнаним незаможними, рівень доходів яких на одного члена сім'ї не перевищує прожиткового мінімуму, встановленого в регіоні. Вставити зубні протези безкоштовно можна не частіше, ніж 1 раз в 5 років.
4
На безкоштовне протезування видадуть талон. Отримати медичну допомогу необхідно протягом одного місяця в тій поліклініці, яка буде вказана в напрямку. На встановлені протези дають гарантію, яка діє протягом 12 місяців. Якщо в цей період з протезами щось сталося, лікарська комісія визначить, з чиєї вини це сталося. Якщо з вини стоматолога, вам поставлять нові зубні протези або зроблять реставрацію абсолютно безкоштовно і позачергово.
5
Громадян, які не можуть самостійно пересуватися, на чергу можуть поставити опікуни, піклувальники або соціальні працівники.
6
Протезування проводиться з тих видаткових матеріалів, на які виділені кошти з бюджету. Якщо ви страждаєте алергічними реакціями і не можете переносити протези із запропонованих витратних матеріалів, на підставі рішення медичної комісії ви маєте право оплатити видаткові матеріали потрібні вам і різницю у вартості робіт по установці.
7
Позачергове безкоштовне протезування проводиться при онкології шлунково-кишкового тракту, при наявності злоякісних захворювань органів кровотворення, після радикальних операцій на ШКТ, при онкології щелепно-лицьової області, після гострих травм, в результаті яких втрачені зуби .
Зверніть увагу
Про це треба уточнити за місцем проживання в органах соціального захисту населення. Протезування зубів безкоштовно. По Москві і Московській області діє програма, яка дає право безкоштовно поставити зубні протези непрацюючим пенсіонерам, після того, як вони досягнуть пенсійного віку.
Корисна порада
У мене дуже погані зуби. Коли дуже притиснуло, пішла до стомотологу. Він вирвав зуб і сказав, щоб привести в порядок рот треба близько 50 т.р. (Тільки лікування). Таких грошей у мене немає (навіть у розстрочку треба 7 т.р. на місяць). Дуже мучуся, ночами не сплю, постійно на ліках. Подскожіте є спосіб вилікувати зуби БЕЗКОШТОВНО (або не так дорого). Тільки не пишіть, що треба було раніше чистити зуби.