Як відновити значки на робочому столі ? Як закріпити значки на робочому столі windows 7.

  •  Встановіть курсор миші на будь-яке порожнє місце на робочому столі. Клацніть правою кнопкою комп'ютерної миші. З'явиться меню, що випадає. Якщо значок був видалений вами щойно, виберіть пункт «Скасувати видалення».
  •  Якщо ви видалили відразу кілька значків, але ще не встигли почистити Корзину, відкрийте її. Виберіть значки, що підлягають відновленню, клацніть по ним правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відновити». Якщо одна зі стандартних іконок (Мережеве оточення, Мій комп'ютер, Мої документи) була прибрана досить давно, виберіть в меню пункт «Властивості». Відкриється вікно «Властивості: Екран». Виберіть вкладку «Робочий стіл», а в ній натисніть кнопку «Налаштування робочого столу». З'явиться ще одне вікно «Елементи робочого столу», виберіть у ньому вкладку «Загальні» і відзначте потрібний вам значок. Натисніть «ОК».
  •  Якщо у вас пропав не один-два ярлика, а все, то, швидше за все хтось змінив вам настройки робочого стола. Помістіть курсор на робочому столі, клацніть правою кнопкою комп'ютерної миші і виберіть пункт «Упорядкувати значки», в ньому вас цікавить підпункт «Відображати значки робочого стола». Перевірте, чи варто там галочка? Якщо ні, поставте. Не допомогло? Можливо, у вас дав збій процес explorer.exe, який відповідає, серед іншого, і за відображення іконок на робочому столі.
  •  На клавіатурі натисніть одночасно кнопки «Ctrl», «Alt» і «Delete», з'явиться вікно «Диспетчер завдань Windows». Вам потрібна вкладка «Додатки». На ній виберіть кнопку «нова задача». З'явиться ще одне вікно «Створити нову задачу». У рядку «Відкрити» напишіть explorer.exe і натисніть кнопку «ОК». При необхідності, перезавантажте комп'ютер.
  •  Якщо ви встановили шкідливе ПЗ, яке видалило не тільки значки з робочого столу, а й панель задач, і кнопку «Пуск», доведеться звернутися до системного реєстру. Природно, після того як вірус буде видалений. Знову натисніть одночасно «Ctrl», «Alt» і «Delete» і дійдіть до вікна «Нова задача». В поле відкрити напишіть regedit і клацніть «ОК». З'явиться вікно «Редактор реєстру». Вам потрібно вибрати папку HKEY_LOCAL_MACHINE, в ній папку SOFTWARE, далі Microsoft, папка WindowsNT, папка CurrentVersion і остання папка Image File Execution Options. Тепер шукайте, чи немає в цій папці розділів explorer.exe або iexplorer.exe. Якщо є, сміливо видаляйте їх. Це робота вірусу. Тепер підіймаємося на рівень вище і вибираємо папку Winlogon. У вікні праворуч знаходимо рядок Shell. У цьому рядку, в самому крайньому правому стовпчику так само повинно бути написано тільки explorer.exe. Якщо це не так, клацаєте правою кнопкойпо виділеної рядку, вибираєте параметр змінити і перете в рядку «Значення» все зайве. Тепер залишилося тільки перезавантажити комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/smsY7N70AVc