Як швидко вилікувати ларингіт. трав'яний сироп при ларингіті для дітей.

Ларингит - це запалення слизової оболонки гортані. Основні симптоми цієї хвороби: захриплість, часом досить сильна, уривчастий кашель з відходженням мокротиння. Можуть бути болі при ковтанні, озноб, підвищення температури. Іноді ларингіт плутають з ангіною. Ларингит зазвичай виникає через тривале перенапруження голосових зв'язок або внаслідок вдихання подразнюючих речовин - тютюнового диму, промислових газів та т.д.
Вам знадобиться
  • - відвари трав;
  • - «Бронхолитин», «Бромгексин», «Мукалтин» або інші аналоги;
  • - картопля;
  • - препарати общеукрепляющего дії;
  • - алое;
  • - мед;
  • - чорна редька.
Інструкція
1
Найпростіший метод лікування полягає в наступному. Хворому необхідно дотримуватися спокій, полоскати горло відварами трав, наприклад, ромашки, череди. Обов'язково рясне тепле пиття (чай з лимоном, журавлинний морс, фруктовий кисіль тощо). Хворій людині слід створити щадний режим для ураженої гортані: не вдихати холодне повітря, не їсти і не пити нічого холодного, розмовляти тільки пошепки і якомога рідше. Категорично забороняється куріння.
2
На період лікування не слід вживати в їжу гострі, дратівливі слизову оболонку, продукти. Якщо кашель супроводжується відходженням мокротиння, треба приймати ліки, що сприяють її розрідженню: «Бронхолитин», «Бромгексин», «Мукалтин» або інші аналоги.
3
Дуже добре в ряді випадків допомагає старий, перевірений народний метод: треба зварити картоплю в каструлі або чавунці, дати хворому подихати її паром. При цьому бажано накрити його голову великим рушником, щоб інгаляція вийшла ефективнішою.
4
Рекомендується давати пацієнтові препарати общеукрепляющего дії, що підвищують його імунітет. Якщо в будинку росте алое, можна взяти трохи соку рослини, змішати його з рідким медом і давати його хворому декілька разів на день по чайній ложці. Можна також вирізати поглиблення в коренеплоді чорної редьки, залити його до половини медом. Приблизно через добу поглиблення заповниться сумішшю соку редьки і меду. Це засіб здавна вважається одним з кращих при затяжному кашлі. Слід також давати його хворому 2-3 рази на добу по чайній ложці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OE7KKkiWyg4
Корисна порада
Зазвичай ларингіт, якщо він протікає без ускладнень, проходить протягом 5-7 днів.