Як швидко вилікувати зв'язки. Як вилікувати ногу при подвёртиваніі.

Розтягнення зв'язок відбувається при сильному, не властивому суглобу русі. Найбільш поширене розтягнення зв'язок гомілкостопу. Головним чином воно відбувається при підгортання ноги на нерівній поверхні, подськальзиваніє на льоду або розмоклому після дощу дорозі та ін.
Вам знадобиться
  • - холодова пов'язка;
  • - еластичний бинт;
  • - часник, яблучний оцет, горілка, евкаліптова олія;
  • - квашена капуста, цукор, ріпчасту цибулю;
  • - ялицеве, лаврове або евкаліптова олія.
Інструкція
1
У першу чергу прикладіть до розтягнутої зв'язці холодову пов'язку на 15-20 хвилин. Можна використовувати товчений лід, будь-які продукти з морозильної камери або просто помістити ногу під струмінь проточної холодної води. Потім змастіть область суглоба будь маззю або гелем, які надають протизапальний і протинабряковий ефект.
2
Накладіть тугу пов'язку, краще еластичним бинтом, обертаючи навколо і чергуючи з «вісімками», пропускаючи бинт під п'ятою, щоб пов'язка не сповзла. На ніч не знімайте, це зафіксує суглоб в правильному положенні.
3
На другий день можна застосовувати теплові процедури, теплі ванночки. Приготуйте наступний склад. Пропустіть через Часничниці 100 грамів часнику і відіжміть з нього сік. Додайте до часниковому соку 250 мл яблучного оцту і 100 мл горілки.
4
Додайте 30 крапель евкаліптової олії і добре перемішайте. Намочіть шматок марлі, складений в 4 ряди. Приклавши до пошкодженої зв'язці, зафіксуйте тугою пов'язкою. Міняйте компрес 2 рази на добу.
5
Візьміть 100 грамів пропущеної через м'ясорубку квашеної капусти, додайте столову ложку цукрового піску і натерту на дрібній тертці сиру цибулину. Розмішавши до однорідного стану, викладіть приготовлену масу на шматок бавовняної тканини.
6
Накладіть її на хворе місце і, накривши компресійної папером, зафіксуйте тугою пов'язкою. Міняйте компрес двічі на добу.
7
Збийте яєчний білок до піни, влийте 30 мл горілки і знову ретельно перемішайте. Намочіть марлю, складену в 2-3 шари в приготованому складі і накладіть на хворе місце. Накрийте компресійної папером і зафіксуйте еластичним бинтом. Міняйте компрес 1 раз на добу.
8
На третій-четвертий день починайте масажувати і розтирати хворе місце смерековим, лавровим або евкаліптовим маслом. Після масажу накладайте тугу пов'язку ще протягом 3-4 днів.
Зверніть увагу
Якщо протягом доби після розтягнення зв'язок місце пошкодження розпухло і почервоніло, зверніться до травматолога. Можливо, стався крововилив у порожнину суглоба, що вимагає негайного медичного втручання.
Зв'язки - це щільні пучки сполучної тканини, які з'єднують між собою кістки і утримують на місці суглоб. При розтягуванні зв'язок, з'єднувальні волокна повністю або частково розриваються.
Інструкція
1
Визначити наявність розтягнення зв'язок ви можете по сильних болів в області суглобів після якої-небудь травми. Рідко, але все-таки буває, що біль не виникає відразу, але вже через деякий час з'являється припухлість на ушкодженому місці, відсутність рухливості суглоба, а потім приходить і біль.
2
Розтягнення зв'язок буває різного ступеня тяжкості. Перша, легка ступінь, характеризується їх пошкодженням на маленькій ділянці, що не сильним болем і невеликим набряком або взагалі його відсутністю. Друга, середня ступінь, характеризується частковим розривом, помірним болем, розпухання суглоба і появою синяка. Третя, важка ступінь, характеризується повним розривом зв'язок і сильними симптомами. Дана травма дуже небезпечна.
3
При розтягуванні зв'язок будь-якого ступеня тяжкості, потерпілому необхідна перша медична допомога. При правильному її наданні ймовірність небезпечних наслідків від травми (наприклад, формування слабкого і схильного до пошкоджень суглоба) буде мінімальною.
4
Потерпілого посадіть або покладіть, а пошкодженої нозі або руці забезпечте нерухомість. Потім накладіть на травмовану суглоб тугу пов'язку. Краще використовуйте еластичний бинт. Якщо є явне підозра на розрив зв'язок, спорудити імпровізовану шину, в якості якої може служити дощечка, лінійка або що-небудь подібне.
5
На місце травми покладіть лід або змочений в холодній воді рушник. Холод здатний зменшити набряк і зняти біль. Щоб попередити збільшення набряку, травмовану ногу або руку постраждалого розташуйте вище свого звичайного положення.
6
Пишним засобом при розтягуванні зв'язок є мазі та гелі, до складу яких входить диклофенак, індометацин та ібупрофен. Мазь або гель втирайте в шкіру на місці травми, а потім накрийте сухий зігріває пов'язкою.
7
При першій і другій ступенях розтягнення зв'язок чудово допомагають фізіопроцедури, які проводяться в медичній установі. Крім того, після того, як спаде набряк і біль, лікар може призначити спеціальні вправи і протизапальні препарати або ін'єкції кортикостероїдів.
8
При серйозному розтягуванні або повному розриві зв'язок проводиться операція з їх зшивання. А ось при легкому і помірному розтягуванні всі ознаки, як правило, проходять через 1-2 тижні.