Як швидко вилікувати спину.

Існує чимало причин болю в спині. Це може бути остеохондроз, грижа міжхребцевого диска, спондилоартроз, сколіоз та інші деформації хребта, радикулопатии, остеопороз, грижа Шморля, гострі порушення спинального кровообігу та ін. Але найбільш частою причиною болів в спині бувають остеохондрозні прояви, особливо - попереково-крижовий радикуліт.
Вам знадобиться
 • - сечогінні засоби;
 • - анальгетики;
 • - засоби, що поліпшують мікроциркуляцію;
 • - фізіотерапія;
 • - масаж;
 • - лікувальна фізкультура;
 • - сік хрону;
 • - горілка;
 • - ялицеве масло;
 • - картопля сирої;
 • - скипидар очищений.
Інструкція
1
Розрізняють простріл - люмбаго, люмбалгію - болі тільки в попереку, люмбоішалгії - больовий синдром у попереку з іррадіацією в ногу, ішалгія - больові відчуття в нозі при одужанні. Больовий синдром виникає при різкому русі, застуді, чханні, стресі, підйомі тягарів.
2
Перша допомога при радикуліті полягає в негайному прийнятті горизонтального положення у найбільш зручній позі, яка заподіює найменші больові відчуття. Одночасно слід прийняти сечогінний засіб, анальгетик внутрішньом'язово і засоби, що покращує мікроциркуляцію. Добре допомагають новокаїнові блокади.
3
При зменшенні запального процесу і болів рекомендуються фізіотерапія, мануальний масаж і лікувальна гімнастика.
4
Також можна скористатися пекучими растирками. Одним з найефективніших засобів вважається сік хрону, який змішується навпіл з горілкою. Змочіть шматок бавовняної тканини в приготовленої суміші, накладіть на хворе місце, накрийте шматком целофану, вовняною тканиною і зафіксуйте пов'язкою.
5
Компрес тримайте протягом 1,5-2 годин. Перед накладенням лікувального засобу змастіть шкірний покрив кремом або рослинним маслом. Після його видалення зав'яжіть поперек теплим шарфом або шаллю. Курс лікування - 3-5 процедур.
6
У місця сильних больових відчуттів втирайте ялицеве масло. Після втирання, для посилення лікувальної дії, прогрійте хворі місця гарячим піском або сіллю, розжареними на сковороді і поміщеними в полотняний мішечок. Курс лікування - 7-10 процедур. При дотриманні постільного режиму процедури можна виконувати двічі на день.
7
Натріть на дрібній тертці 200 грамів сирої картоплі в шкірці, додайте 30 мл очищеного скипидару і добре розмішайте. Викладіть приготовану масу на шматок бавовняної тканини і помістіть компрес на болюче місце. Тримайте не менше 1,5-2 годин. Знявши його, зав'яжіть спину теплим вовняним шарфом або хусткою. Курс лікування - 5-7 процедур.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5xgldr9soBc
Корисна порада
Після закінчення запального процесу обов'язково займіться лікувальною фізкультурою, не ставлячи відразу велике навантаження. Уникайте переохолодження та фізичного перенапруження не менше місяця після загострення радикуліту.