Як прибрати фон ярлика. Як прибрати фон у ярликів на робочому столі.

Робочий стіл є першим, що ми бачимо після того, як комп'ютер завантажиться. Звичайно, якщо ви подбали підібрати для нього гарну картинку ярлики на ньому, за замовчуванням містять непрозорий яскравий фон , будуть сильно псувати вам все враження. Добре, що ця проблема вирішується в пару кліків комп'ютерної миші.
Вам знадобиться
  • Комп'ютерна миша
Інструкція
1
В лівому нижньому куті екрана натисніть на кнопку «Пуск». В меню "Налаштування" кликнете по піктограмі з написом «Панель управління». Якщо у вас класичний вид панелі управління, шукайте піктограму «Система». Якщо у вас вид за категоріями, вибирайте категорію «Продуктивність і обслуговування» і в ній ярлик «Система».
2
У вікні «Властивості системи» знайдіть вкладку «Додатково» і клацніть по ній. Клікніть правою кнопкою миші по кнопці «Параметри» під написом «Швидкодія». У вікні «Параметри швидкодії» знайдіть вкладку «Візуальні ефекти».
3
Натисніть на гурток поруч з пунктом «Інший». У списку знайдіть користувальницький параметр «Відкидання тіней значками на робочому столі» і відзначте галочкою. Не забудьте підтвердити зміни, натиснувши на «ОК».
4
З категорії «Продуктивність і обслуговування» ви можете потрапити у вкладку «Візуальні ефекти» і безпосередньо, минаючи піктограму «Мережа». Для цього вам потрібно вибрати завдання «Налаштування візуальних ефектів».
5
Так само для посилення естетичного ефекту, ви можете підібрати шрифт для написів під значками. Для цього вам потрібно викликати через робочий стіл і пункт «Властивості» вікно «Властивості: Екран». Виділити вкладку «Оформлення» і клікнути по «Додатково». В меню «Елемент» потрібно вибрати «Значок» і тоді ви зможете поміняти шрифт в написах на робочому столі, їх розмір і колір. Чи не зубдьте після всіх змін натиснути спочатку «ОК», а потім «Застосувати».
Корисна порада
В Windows Vista фон ярликів на робочому столі зроблений прозорим за замовчуванням.