Як відновити зруйнований зуб. Як швидко відновити емаль зубів.

Відновлення потрібно при повному або частковому руйнуванні зуба . Це досить популярна процедура, яка проводиться в кілька етапів. Виконується вона в стоматологічних клініках.
Вам знадобиться
  • - пломбувальний матеріал;
  • - штифти;
  • - штифтові зуби;
  • - коронки;
  • - стоматологічне обладнання та інструменти .
Інструкція
1
Ступінь руйнування зуба оцінити може тільки стоматолог. Після цього фахівець запропонує відповідний варіант відновлення пошкодженого зуба .
2
Розрізняють три методи відновлення зруйнованого зуба : пломба на штифті, коронка і штіфтовий зуб. Вибір конкретного методу залежить від ступеня руйнування зуба , загального стану ротової порожнини, а також віку пацієнта і його способу життя.
3
Щоб відновити депульповані зуб за допомогою пломби на штифті, руйнування не повинно перевищувати третини обсягу коронкової частини зуба . Дуже важливо при цьому приділити увагу стану кореневої системи зруйнованого зуба : корінь повинен бути міцним, а кореневий канал - якісно запломбованим. Розрізняють скловолоконні, углеродоволокністие, анкерні і парапульпарние штифти.
4
Проводиться процедура установки пломби на штифті наступним чином: за допомогою спеціального інструменту частково видаляють матеріал з запломбованого каналу, після чого штифт фіксується на цемент (для більшої стійкості його частина заглиблюється в кістку). Сам же зуб відновлюється за допомогою пломбувального матеріалу, невеликими порціями накладається на зруйновану поверхню.
5
При руйнуванні зуба (приблизно наполовину) оптимальним варіантом вважається штіфтовий зуб, що складається з штифта і керамічної коронкової частини. Відмітна особливість такої конструкції - міцність: здатна витримати тривале навантаження і в той же час не робить негативного впливу на сусідні зуби.
6
У разі руйнування зуба більше ніж наполовину ідеальний варіант - відновлення зуба коронкою. Коронки зубні використовують для відновлення функцій і зовнішнього вигляду зруйнованого зуба . Розрізняють металокерамічні, керамічні та цельнокерамические коронки.
Корисна порада
За відновленими зубами доглядати потрібно ретельно і дбайливо: не забувайте про гігієну порожнини рота, а також регулярно проходите профілактичні огляди у стоматологів.