Як вилікувати алергічний кашель. алергія викликає кашель.

Алергічний кашель частіше зустрічається у дітей, але може початися і в дорослої людини. Якщо його запустити, понадіявшись, що все само пройде, він може призвести до серйозних ускладнень начебто бронхіальної астми. Тому, якщо трапляються часті й тривалі напади кашлю, необхідно звернутися до лікаря, пройти необхідне обстеження і почати лікування.
Інструкція
1
Перш за все необхідно встановити сам факт алергії, адже причин, що викликають кашель дуже багато. Для цього, крім загального огляду, призначаються аналізи крові, сечі, калу.
2
При підтвердженні алергії необхідно встановити, що саме є провокуючим фактором. Тобто, яка речовина виступає в ролі алергену. Існують методики, що дозволяють на основі аналізу крові з досить високою точністю встановити алерген.
3
Повністю виключіть надходження цієї речовини у ваш організм (або, в крайньому випадку, максимально скоротіть надходження). Якщо алергія на шерсть домашніх тварин - з ними доведеться розлучитися хоча б на час. Звичайно, мова не йде про те, щоб викинути їх на вулицю. Ваших вихованців можна прилаштувати родичам, друзям, в крайньому випадку, до притулку для тварин або в «живий куточок» при навчальному закладі.
4
Якщо алергія на домашній пил - треба утримувати житло в бездоганній чистоті, частіше робити вологе прибирання. Від подушок, набитих натуральним пухом, також краще відмовитися. Якщо алергію викликає якийсь продукт, повністю виключіть його з раціону, навіть якщо дуже любите. Здоров'я дорожче.
5
Зняти напад кашлю допоможуть антигістамінні препарати, такі, як «Супрастин», «Тавегіл», «Пипольфен» або більш сучасні («Зіртек», «Кларитин» і т.п.). При їх застосуванні пам'ятайте, що препарати першого покоління поряд з високою ефективністю мають менший період дії, а головне - у них є ряд побічних ефектів (вони викликають сонливість, погіршення реакції).
6
За погодженням з лікарем можна вдатися до фітотерапії, тобто лікуванню відварами трав, зрозуміло, за відсутності індивідуальних протипоказань.
7
Оскільки напад алергічного кашлю може бути також спровокований перевтомою, стресом, намагайтеся вести розмірений, спокійний спосіб життя. Уникайте непотрібних конфліктів, нервування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T2OQoQ71rk8