Як вилікувати коросту.

Найбільш частою причиною утворення корости є стрептококова пиодермия. Захворювання характеризується появою фликтен із запальним обідком, які швидко зсихається, утворюючи пухкі жовті кірки. Захворювання заразне, зустрічається частіше на обличчі. Інфекція проникає всередину шкіри через пошкодження при расчесах. Після загоєння не залишає слідів.
Вам знадобиться
  • - мазі, креми та лініменти з гентаміцином, неоміцином, тетрацикліном, Левомітецін, етазол;
  • - «Бівацін», «Фрамікоін», «Оксацікл-Р»;
  • - «Димексид»;
  • - мазі: 3-5% нафталанная, 1-2% саліцилова, ксероформну;
  • - «Хлорофіліпт», «Граміцидин», «Йоддицерин»;
  • - кора верби білої;
  • - сік чистотілу, любистку, календули, спирт медичний 76% -ний;
  • - чистотіл, вазелін;
  • - водна настойка чемериці.
Інструкція
1
При перших ознаках піодермії слід звернутися до лікаря - дерматолога. Для лікування застосовується обробка фликтен розчином фукорцин, розчинами анілінових барвників, після чого на коросту накладається шар протимікробних мазей з антибіотиками, антисептиками або сульфаніламідами.
2
Рекомендуються до застосування мазі, креми і лініменти з гентаміцином, неоміцином, тетрацикліном, Левомітецін, етазол та ін. Також ефективні комбіновані препарати «Бівацін», «Фрамікоін», «Оксацікл-Р» та ін.
3
Антибактеріальні засоби рекомендується застосовувати в поєднанні з димексидом, або попередньо змащуючи шкіру, або розбавляючи препарати з ним в кількості 15-20%.
4
Корки слід видаляти, що відбувається при накладенні на них компресів з мазі: 3-5% нафталанной, 1-2% саліцилової, ксероформну. Загоюються елементи можна зрошувати масляними розчинами хлорофіліпту, грамицидина, йоддіцерину.
5
Також можна скористатися рецептами народної медицини. Для внутрішнього прийому приготуйте відвар кори верби білої. Візьміть столову ложку «з гіркою» подрібненої в порошок кори, залийте 500 мл води з вечора.
6
Вранці поставте посуд на вогонь і, довівши до кипіння, варити протягом 5-7 хвилин на повільному вогні. Процідіть після того, як охолоне. Пийте по 150 мл тричі на день до їди.
7
Візьміть в рівній кількості сік чистотілу, любистку і календули лікарської, додайте в суміш 1/3 об'єму спирту медичного 76%. Протирайте приготованим складом навколо висипань і очищаються ділянки шкірного покриву.
8
Для нанесення на корости приготуйте мазь з чистотілу. Розітріть 10 грамів вазеліну з рівною кількістю по вазі листя чистотілу до однорідного стану. Наносите на уражені ділянки шкірного покриву приготовлений склад 3 рази на день.
9
Стійкий ефект для лікування піодермії спостерігається при зовнішньому використанні аптечної водної настойки чемериці. Чемериця сильно отруйна, вимагає акуратного з нею поводження.
Корисна порада
Не можна користуватися з хворим одними туалетним приладдям, білизною та посудом. Уражені ділянки шкірного покриву можна мочити водою, навколишнє здорову шкіру слід протирати 2 рази на день горілкою. Руки після кожного дотику до хворих місць необхідно мити, а нігті двічі на день змащувати йодною настойкою.