Як вилікувати тромбоз. Як вилікувати блукаючий тромб у легенях.

Тромбоз - це утворення згустка крові в кровоносній судині, частково або повністю перекриває його просвіт. Якщо тромб утворився у венах нижніх кінцівок, людина відчуватиме болю. Ділянка шкіри, безпосередньо лежить над місцем тромбозу, часто червоніє, стає припухлість. Ноги почнуть набрякати, різко погіршиться обмін речовин в тканинах, що може привести до гангрени. Якщо ж «блукаючий» тромб закупорить просвіт легеневої артерії, справа може дійти навіть до летального результату. Тому тромбоз треба обов'язково лікувати.
Інструкція
1
При симптомах, що дають підставу припустити наявність тромбозу, пацієнта необхідно госпіталізувати. За допомогою УЗД підтверджують (або спростовують) діагноз, а також встановлюють точне місцезнаходження тромбу, і наскільки надійно він прикріплений до стінки кровоносної судини.
2
Якщо прикріплення слабке, тобто тромб в будь-яку хвилину може відірватися, операцію з його видалення необхідно провести якомога швидше. Як правило, в переважній більшості випадків така операція проходить успішно і не викликає ускладнень.
3
Якщо ж тромби міцно тримаються на стінках судин, можна не проводити операцію, а спробувати розсмоктати їх за допомогою спеціально підібраних препаратів. Це антикоагулянти, тобто препарати, що розріджують кров і перешкоджають її згортання. Також можна застосовувати тромболітики (фибринолитики), призначення яких - руйнувати тромби. Існують дезагреганти - речовини, що запобігають тромбоз судин.
4
З антикоагулянтів найбільш відомі і широко застосовуються «Гепарин» і «Кумарин». З тромболітиків (фибринолитиков) - «Стрептокіназа» і «Урокіназа». Серед дезагрегантів же найбільш відомий добре знайомий «Аспірин» (ацетилсаліцилова кислота). Він до цих пір широко застосовується в лікуванні тромбозів завдяки своїй високій ефективності, а також низькою вартістю. Але, зрозуміло, його не можна застосовувати, якщо у пацієнта серйозні проблеми з органами травлення (наприклад, виразка шлунка). Тоді слід використовувати інші препарати-дезагреганти.
Корисна порада
Краще не доводити справу до тромбозу, а прийняти нескладні заходи профілактики. Це, насамперед, зручне взуття, боротьба із зайвою вагою, використання спеціальних еластичних панчіх при варикозі вен, регулярні прогулянки пішки, правильне харчування, відмова від шкідливих звичок.
Тромбофлебіт або утворення згустків крові відбуваються через порушення кровообігу. Як правило, страждають цим люди надмірної ваги, що ведуть сидячий спосіб життя. Або навпаки, ті, хто постійно в силу робочих умов проводить весь день на ногах.
Вам знадобиться
  • -березовие нирки, горілка;
  • -муміе, молоко, мед;
  • -помідори;
  • -кора дуба;
  • -сухі шишки хмелю.
Інструкція
1
Щоразу, коли ви лягаєте спати або просто відпочиваєте, піднімайте ваші ноги. Тримати їх потрібно трохи вище рівня серця, підкладаючи подушку або диванний валик. Таким чином ви поліпшите роботу кровоносної системи, допомагаючи відтоку венозної крові.
2
Для лікування використовуйте препарати, що знижують згортання крові, так звані антикоагулянти. Але врахуйте, що призначати їх має лікуючий лікар. Лікування цими медикаментами триватиме близько тижня. Після чого лікар пропише індивідуальний курс.
3
Якщо ваша проблема зайшла занадто далеко, то терапевтичне лікування не допоможе, і вам знадобиться хірургічне втручання.
4
Вам необхідно, якомога швидше знизити навантаження на ноги. Для цього використовуйте кожну вільну хвилину і давайте ногам відпочинок. Якщо ви володієте зайвою вагою - сідайте на дієту. А для того щоб попередити появу нових тромбоутворення пийте зелений чай і вживайте в їжу цибулю і часник.
5
Не забувайте про гігієну ніг, щоб не допустити розвитку трофічних виразок.
6
Купуючи одяг, віддавайте перевагу вільним речей, не котрий заважає кровотоку. Носіть спеціальні еластичні панчохи, які продаються в аптеці.
7
Скляну ємність на одну третину заповніть нирками берези і доверху залийте горілкою. Щільно закрийте і залиште настоюватися на 10 днів. Використовуйте для змащування хворих місць.
8
Приймайте щодня муміє по 0,2-0,3 г, змішавши з молоком і натуральним медом в пропорції 1:20, два рази протягом дня. Продовжуйте лікування 20-25 днів, після чого зробіть перерву на 10 днів.
9
Стиглий помідор поріжте на невеликі скибочки і прикладіть до розширених вен. Тримайте 3-4 години. Після цього замініть їх новими.
10
Приймайте ножні ванни з теплою водою. Використовуючи відвар, приготований з кори дуба. Час ванночки - півгодини.
11
Сухі шишки хмелю заваріть окропом. На один стакан киплячої води вам знадобиться 1-2 столові ложки шишок. На невеликому вогні кип'ятіть відвар, приблизно 10-15 хвилин. Процідіть і випивайте за кілька прийомів протягом дня.