Як у Firefox блокувати сайти.

У мережі інтернет можна знайти багато корисної інформації, тим не менш, на сторінках часто зустрічається надмірна кількість настирливої реклами, посилання ведуть на даремні або небезпечні сайти , і це значно ускладнює роботу. У браузері Mozilla Firefox передбачено ряд інструментів, що підвищують комфорт користувача.
Інструкція
1
Щоб випадково не вийти на небезпечну сторінку, задайте відповідні налаштування. Запустіть браузер Mozilla Firefox. В меню «Інструменти» виберіть пункт «Настройки». Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Захист». Встановіть маркер в поле «Блокувати сайти , підозрювані в атаках» і в полі «Блокувати сайти , підозрювані в шахрайстві».
2
Для того щоб вас не відволікала від роботи даремна реклама, перейдіть на вкладку «Вміст». Встановіть маркер в поле «Блокувати спливаючі вікна». Якщо необхідно, натисніть на кнопку «Винятки» і додайте в список адреси тих сайтів, яким дозволено відкривати спливаючі вікна. Застосуйте нові налаштування кнопкою ОК.
3
Якщо вам недостатньо можливостей браузера, встановіть додаток для Firefox, за допомогою якого ви зможете заблокувати будь-який елемент на сторінці або домен, наприклад, Adblock Plus. Щоб встановити додаток, зайдіть на офіційний сайт за адресою https://addons.mozilla.org і знайдіть Adblock Plus в категорії «Конфіденційність і захист».
4
Натисніть на кнопку «Додати до Firefox» і дочекайтеся завершення установки. Перезапустіть браузер. Якщо значок плагіна не відобразилось на панелі інструментів, відкрийте пункт «Додатки» через меню «Налаштування». Виберіть розділ «Розширення». Знайдіть у списку Adblock Plus і натисніть на кнопку «Налаштування». У вікні, встановіть маркер в полі "Показувати в панелі доповнень».
5
Для того щоб внести який-небудь елемент в список заблокованих, клікніть по значку Adblock Plus і виберіть у меню пункт «Відкрити список елементів». Додасться нове вікно, в якому відобразиться список присутніх на сторінці зображень, об'єктів, фреймів, скриптів, які можна заблокувати. Виділіть потрібний рядок і клацніть по ній правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть команду «Заблокувати елемент».