Як у Firefox заблокувати сторінки.

Нерідко в процесі роботи з персональним комп'ютером виникає необхідність заблокувати доступ до певних інтренет-ресурсів. Для цього необхідно використовувати можливості браузера або застосовувати спеціальні плагіни.
Вам знадобиться
  • BlockSite.
Інструкція
1
При роботі з інтренет-браузером Mozilla Firefox слід встановити додаткову утиліту BlockSite. Це обумовлено тим, що сам браузер не наділений функцією блокування конкретних сторінок. Виконайте завантаження плагіна, використовуючи офіційний сайт з аддонами для Firefox.
2
Знайдіть плагін BlockSite і натисніть посилання Continue to Download. Після завершення завантаження програми клікніть по його назві лівою кнопкою миші. Для цього використовуйте вкладку «Завантаження» вашого браузера.
3
Після запуску нового меню натисніть кнопку «Встановити зараз». Дочекайтеся впровадження плагіна в браузер і натисніть кнопку «Запустити».
4
Тепер відкрийте вкладку «Інструменти» і перейдіть в меню «Додатки». У нових версіях браузера дане меню знаходиться в розділі «Налаштування» і може мати назву «Розширення».
5
Знайдіть встановлений плагін і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Тепер натисніть кнопку «Налаштування». Перейдіть до групи Enable functions і поставте прапорці поруч із параметрами Enable BlockSite і Enable BlackList. Трохи нижче буде розташований список з назвою другої функції.
6
Натисніть кнопку Add і дочекайтеся запуску нового діалогового меню. Введіть в запропоноване поле адресу інтернет-ресурсу. Якщо ви не впевнені в правильності назви, відвідайте даний сайт і скопіюйте url з рядка стану. Вставте його у вікно плагіна BlockSite.
7
Натисніть кнопку Ok. Повторіть цей алгоритм для додавання інших ресурсів у чорний список. Якщо ви випадково включили в BlackList важливий ресурс, виділіть його назву лівою кнопкою миші та натисніть кнопку Remove. Для повного очищення чорного списку використовуйте кнопку Clear List.
8
Встановіть пароль на доступ до даного плагіну, щоб інші користувачі не могли самостійно змінювати встановлені правила доступу до інтернет-ресурсів.