Як блокувати сайти в браузерах. Як блокують сайти в інтернеті.

При роботі в інтернеті користувач часто стикається з дуже нав'язливою рекламою. Її кількість можна різко скоротити, використовуючи присутні в деяких браузерах опції блокування реклами і небажаних сайтів.
Інструкція
1
Одним з кращих в плані блокування реклами є браузер Opera AC. Це допрацьована спільнотою користувачів версія добре відомого браузера Opera. У неї включені потужні інструменти боротьби з рекламою, користувач має можливість самостійно додавати небажані сайти в чорний список.
2
Останньою, на початок 2012 року, версією браузера Opera AC є збірка 3.7.8 Final, ви можете вільно завантажити її в мережі. При установці поставте її не в папку Program Files, а в будь-яку іншу. Ви отримаєте можливість переносити папку з браузером на будь-який комп'ютер або тримати її на флешці.
3
Встановивши і запустивши програму, відкрийте в меню "Налаштування" і відзначте пункт «Блокувати незапитуваної вікна». Потім відкрийте «Сервіс» - «Блокування реклами і флеш». Відзначте пункт «Включити блокувальник реклами», потім клікніть «Включити всі блокувальники». В розділі «Заблокований вміст» ви можете подивитися список заблокованих сайтів. Для додавання сайту в список натисніть кнопку «Додати» і вставте потрібну адресу.
4
Якщо ви користуєтеся браузером Mozilla Firefox, для блокування реклами вам доведеться завантажити відповідний плагін, вбудованої функції боротьби з рекламою в цьому браузері немає. Одним з кращих блокувальників реклами є Adblock Plus, ви можете скачати його за цим посиланням: https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/adblock-plus/.
5
Тим, хто працює з Google Chrome, теж доведеться ставити плагін для боротьби з рекламою - наприклад, AdBlock. Для його установки запустіть Google Chrome, клікніть мишкою значок гайкового ключа в верхньому правому куті вікна програми. У контекстному меню виберіть «Інструменти» - «Розширення». Браузер запитає, чи хочете ви подивитися галерею розширень. Натисніть на посилання, в відкрилася галереї розширень введіть в пошуковому рядку adblock. У вікні, виберіть плагін AdBlock і натисніть кнопку «Встановити».
6
Користувачі Internet Explorer отримали можливість блокувати рекламу в дев'ятій версії браузера, в ній з'явився інструмент «Захист від стеження», що працює практично так само, як і AdBlock.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nh1-wRtRdmk